Шаблон:Недостатньо виносок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Опис

[ред. код]

Цей шаблон вказує, що стаття цитує достатню кількість авторитетних джерел, але використовує неналежне поєднання внутрішньотекстових цитат та загальних посилань. Весь матеріал у статтях мусить бути перевірним, але за межами вибраних та добрих статей Вікіпедія не вимагає застосування внутрішньотекстових цитат, крім як для підтвердження прямих цитат, матеріалу, що може бути оскарженим або швидше за все буде оскарженим, та матеріалу про живих осіб.

Внутрішньотекстове цитування — це система, що пов'язує частину статті з певним посиланням. Робиться за допомогою виноски (теги <ref>, що дають виноски на кшталт цієї: [1]).

Для статей, що не містять жодних загальних джерел, але потребують більшого числа цитат, застосовуйте натомість {{Недостатньо джерел}}.

Використання

[ред. код]

Аби додати цей шаблон до статті, скопіюйте:

Цей шаблон може бути розміщено в розділі «Джерела» статті, або, як притаманно стилю цитування, в розділі «Примітки».

Необов'язковий безіменний параметр:

замінить слова «Ця стаття» в «Ця стаття включає…», наприклад, {{Недостатньо виносок|Цей список}} або {{Недостатньо виносок|Ця таблиця}}. При такому застосуванні шаблон не може бути розміщено в розділі «Джерела».

Цей шаблон додасть статтю до категорії Категорія:Статті без виносок.

Цей шаблон також має необов'язковий параметр |БЖЛ=. Якщо він має значення так, то це вказуватиме, що стаття є біографією живої особи, що має вищі стандарти для літератури та зовнішніх посилань.

Приклади

[ред. код]Див. також

[ред. код]

Дані шаблону

[ред. код]
Це документація TemplateData для шаблону Недостатньо виносок, яка використовується Візуальним редактором та іншими інструментами.

Вказує, що стаття цитує достатню кількість авторитетних джерел, але використовує неналежне поєднання внутрішньотекстових цитат та загальних посилань.

Параметри шаблону[Управління TemplateData]

ПараметрОписТипСтатус
Датадата

Дата, коли було додано шаблон

Приклад
жовтень 2015
Короткий текстпропонований
Біографія живих людейБЖЛ

Чи є це біографією живої людини. Якщо значення параметру «так», то це вказуватиме, що стаття є біографією живої людини, що має вищі стандарти для літератури та зовнішніх посилань.

Приклад
так
Короткий текстпропонований