Шаблон:Попередження АП

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Будь ласка, зверніть увагу, що у Вікіпедії дозволено використовувати лише тексти та матеріали, які поширюються на Creative Commons Attribution/Share-Alike ліцензіях з вказанням автора та GNU Free Documentation License, Версії 1.2 або будь-якої наступної версії, опублікованої Free Software Foundation. Копіювання, включаючи дослівний переклад, джерел, які не розповсюджені на цих засадах, є порушенням авторського права.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту.

Будь ласка, ознайомтесь з правилами Вікіпедії. Якщо у Вас виникли запитання про проєкт, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проєкту.
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Опис

[ред. код]

Шаблон використовується для попередження зареєстрованих користувачів щодо неприпустимісті систематичного порушення авторського права у Вікіпедії.

Використання

[ред. код]

{{підст:Попередження АП}}--~~~~

В шаблоні навмисно немає заголовку, щоб він висвічувався в описі редагувань при додаванні нової теми

Див. також

[ред. код]