Шаблон:Список призерів чемпіонатів Європи з легкої атлетики — Стрибки у висоту (чоловіки)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат Золото Срібло Бронза
1934 Турин Фінляндія Келеві Коткас (FIN) Норвегія Біргер Хальворсен (NOR) Фінляндія Вейко Перьосало (FIN)
1938 Париж Швеція Курт Лундквіст (SWE) Фінляндія Келеві Коткас (FIN) Фінляндія Лаурі Каліма (FIN)
1946 Осло Швеція Антон Боліндер (SWE) Велика Британія Алан Патерсон (GBR) Фінляндія Нільс Ніклен (FIN)
1950 Брюссель Велика Британія Алан Патерсон (GBR) Швеція Арне Оман (SWE) Франція Клод Бенар (FRA)
1954 Берн Швеція Бенгт Нільссон (SWE) Чехословаччина Іржи Ланський (TCH) Чехословаччина Ярослав Коварж (TCH)
1958 Стокгольм Швеція Рікард Даль (SWE) Чехословаччина Іржи Ланський (TCH) Швеція Стіг Петтерссон (SWE)
1962 Белград СРСР Валерій Брумель (URS) Швеція Стіг Петтерссон (SWE) СРСР Роберт Шавлакадзе (URS)
1966 Будапешт Франція Жак Мадюбос (FRA) Франція Робер Сент-Роз (FRA) СРСР Валерій Скворцов (URS)
1969 Афіни СРСР Валентин Гаврилов (URS) Фінляндія Рейо Вяхяля (FIN) Італія Ермініо Адзаро (ITA)
1971 Гельсінкі СРСР Кестутіс Шапка (URS) Румунія Чаба Доса (ROU) СРСР Рустам Ахметов (URS)
1974 Рим Данія Єспер Тьоррінг (DNK) СРСР Кестутіс Шапка (URS) Чехословаччина Владімір Малий (TCH)
1978 Прага СРСР Володимир Ященко (URS) СРСР Олександр Григор'єв (URS) НДР Рольф Байльшмідт (GDR)
1982 Афіни ФРН Дітмар Мьогенбург (FRG) Польща Януш Тшепізур (POL) НДР Герд Нагель (GDR)
1986 Штутгарт СРСР Ігор Паклін (URS) СРСР Сергій Мальченко (URS) ФРН Карло Тренхардт (FRG)
1990 Спліт Югославія Драгутін Топіч (YUG) СРСР Олексій Ємелін (URS) Болгарія Георгій Даков (BGR)
1994 Гельсінкі Норвегія Стейнар Хоен (NOR) Польща Артур Партика (POL)
Велика Британія Стів Сміт (GBR)
не вручалась
1998 Будапешт Польща Артур Партика (POL) Велика Британія Далтон Грант (GBR) Росія Сергій Клюгін (RUS)
2002 Мюнхен Росія Ярослав Рибаков (RUS) Швеція Стефан Гольм (SWE) Швеція Стаффан Странд (SWE)
2006 Гетеборг Росія Андрій Сільнов (RUS) Чехія Томаш Янку (CZE) Швеція Стефан Гольм (SWE)
2010 Барселона Росія Олександр Шустов (RUS) Росія Іван Ухов (RUS) Велика Британія Мартін Бернард (GBR)
2012 Гельсінкі Велика Британія Роберт Грабарз (GBR) Литва Райвідас Станіс (LTU) Франція Мікаель Анані (FRA)
2014 Цюрих Україна Богдан Бондаренко (UKR) Україна Андрій Проценко (UKR) Росія Іван Ухов (RUS)
2016 Амстердам Італія Джанмарко Тамбері (ITA) Велика Британія Роберт Грабарз (GBR) Велика Британія Кріс Бейкер (GBR)
Німеччина Ейке Оннен (GER)
2018 Берлін Німеччина Матеуш Пшибілко (GER) Білорусь Максим Недосеков (BLR) Допущені нейтральні атлети Ілля Іванюк (ANA)