Шаблон:Catmain

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Опис

Цей шаблон додає до категорії посилання на її основну статтю. Єдиний необов'язковий параметр — назва основної статті. За його відсутності в першому параметрі шаблону буде використана назва поточної категорії, або відповідна Властивість Вікіданих P301: основна стаття категорії. Для автоматичної обробки категорій та відповідних статей їм треба давати однакові назви, за певними виключеннями, наприклад, назва статті в однині, назва категорії — в множині, оскільки її головне призначення — містити екземпляри класу, який має назву, що відповідає назві основної статті.

Написання {{Catmain}} у будь-якій категорії, яка не має ні сторінки основного простору із тотожною назвою ні Властивості Вікіданих P301, дає:

Ця категорія не має основної статті — [[<Catmain>]].
Ви допоможете проєкту, якщо напишете або перекладете її.

Написання {{catmain}} або {{Catmain|Психологія}} в Категорія:Психологія дає

Основна стаття для цієї категорії: Психологія.

Вікідані

Якщо категорія не має в українській Вікіпедії основної статті, але має власний Елемент Вікіданих і на ньому існує Твердження з Властивістю P301: основна стаття категорії — тобто в інших вікіпроєктах існує основна стаття цієї категорії — до повідомлення "Ця категорія не має основної статті <назва статті>" в дужках додається назва пов'язаної статті українською (за наявності) або англійською (за наявності) мовою і посилання [d] на сторінку пов'язаного Елемента Вікіданих. За відсутності назви Елемента українською чи англійською мовою виводиться його номер.

Як приховати посилання на Вікідані

Див. також Обговорення шаблону:Catmain.

Посилання на Вікідані вміщене в теґ <span id="wikidata-catmain-link">…</span>.

Для того щоби вимкнути його відображення під власним обліковим записом Вікіпедії необхідно на сторінці особистого CSS стилю common.css (редагувати власний common.css), додати наступний рядок:

span#wikidata-catmain-link {display: none !important}

Докладніше див. Довідка:Персональне оформлення.

Див. також

Інші шаблони заголовків категорій