Шаблон:Catmain

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Опис

Данний шаблон додає до категорії посилання на її основну статтю і додає категорію до категорії спостереження Категорія:Вікіпедія:Категорії, які мають основні статті (35 592). У разі відсутності основної статті категорії, вона (категорія) додається у Категорія:Вікіпедія:Категорії без основних статей (10 774).

Використання

Єдиний необов'язковий параметр — назва основної статті. За його відсутності у шаблоні буде використана назва поточної категорії. Для автоматичної обробки категорій і відповідних статей їм треба давати однакові назви. Але існують і виключення — наприклад назва статті в однині, назва категорії в множині — оскільки її головне призначення містити екземпляри.

Написання {{Catmain}} у будь-якій категорії дає:

Основна стаття для цієї категорії: [[{{{1}}}]]


Написання {{Catmain|Психологія}} у Категорія:Психологія дає

Основна стаття для цієї категорії: Психологія


Вікідані

Якщо категорія не має в українській Вікіпедії основної статті, але має власний Елемент Вікіданих і на ньому існує Твердження із Властивістю P301: основна стаття категорії — тобто в інших вікіпроектах існує основна стаття цієї категорії — до повідомлення "Ця категорія не має основної статті <назва статті>" в дужках додається назва пов'язаної статті українською (за наявності) або англійською (за наявності) мовою і посилання [d] на сторінку пов'язаного Елемента Вікіданих. За відсутності назви Елемента укр. чи англ. мовою виводиться його номер.

Як приховати посилання на Вікідані

Див. також Обговорення шаблону:Catmain.

Посилання на Вікідані вміщене в теґ <span id="wikidata-catmain-link">…</span>.

Для того щоб вимкнути його відображення під власним обліковим записом Вікіпедії необхідно на сторінці особистого CSS стиля common.css (редагувати власний common.css), додати наступний рядок:

span#wikidata-catmain-link {display: none !important}

Докладніше див. Довідка:Персональне оформлення.

Див. також

CC-logo.svg

Ця сторінка містить код, запозичений зі сторінки «catmain» англійської Вікіпедії.

Переклад