Шаблон:Stub documentation

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Це — шаблон заготовки. Нижче знаходиться короткий опис цих шаблонів; докладну інформацію див. у Вікіпедія:Стаття-заготовка.

Що таке заготовка?[ред. код]

Заготовка — це стаття, що містить текст лише з кількох речень, який є закоротким для забезпечення енциклопедичного охоплення предмету статті.

Як визначити заготовку?[ред. код]

  • Якщо це можливо, спробуйте знайти для статті найдоречніший шаблон заготовки. Повний перелік див. на Вікіпедія:Проєкт:Упорядкування заготовок/Список заготовок[en]
  • В разі потреби можна застосовувати більше одного шаблону заготовки, хоча в будь-якій статті повинно бути використано не більше чотирьох.
  • Розмістіть шаблон заготовки в самому кінці статті, після розділу «Посилання», всіх навігаційних шаблонів та міток категорій. Шаблони, як завжди, додають включенням їхньої назви у подвійні фігурні дужки, наприклад, {{доробити}}.

Додаткова інформація[ред. код]

Додаткову інформацію див. на:

Нові шаблони та категорії заготовок (разом — «типи заготовок») не повинно бути створювано без попередньої пропозиції на Вікіпедія:Проєкт:Упорядкування заготовок/Пропозиції[en]. Це уможливлює правильну координацію всіх типів заготовок по всій Вікіпедії, і перевірку всіх нових типів заготовок на можливі проблеми до їхнього створення.

Див. також[ред. код]

{{i}} Документація шаблону[створити]