Шаблон:Uw-joke1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Іконка інформації Ласкаво просимо, Uw-joke1, і дякуємо Вам за Вашу спробу підняти настрій читачам та редакторам Вікіпедії. Однак слід зауважити, що це — енциклопедія, статті якої повинні бути серйозними, тож, будь ласка, не робіть редагувань, аби пожартувати. Читачам, які шукають тут достовірної інформації, буде несмішно. Якщо Ви хотіли б поекспериментувати з редагуванням, будь ласка, скористайтеся натомість пісочницею, де Ви зможете до певної міри вільно вирішувати, що в ній писати. Шаблон:Z175


{{i}} Документація шаблону

Це — документація стандартизованого шаблону {{Templatesnotice}}, яку використовує кілька багаторівневих шаблонів-попереджень для користувачів чи шаблонів-попереджень про недоліки. Вона розташована на сторінці Шаблон:Templatesnotice/inner(редагувати обговорення посилання історія)

Використання:

{{subst:Uw-joke1}}
{{subst:Uw-joke1|стаття}} посилається на конкретну статтю
{{subst:Uw-joke1|стаття|додатковий текст}} додає текст наприкінці повідомлення
  • Цей стандартизований шаблон базується на настановах вікіпроєкту, присвяченого попередженням для користувачів у англійській Вікіпедії. Візуальний вигляд цих стандартизованих шаблонів (наприклад, зображення у верхньому лівому кутку) можна обговорити на сторінках обговорення конкретних шаблонів, на сторінці обговорення основного шаблону, чи де-небудь у Кнайпі.
  • Будь ласка, звіряйтеся з індексом шаблонів повідомлень, перш ніж використовувати будь-який шаблон для попередження користувача. Використання найкращого з доступних шаблонів для конкретного випадку може допомогти зменшити збентеження користувача від надісланого Вами повідомлення.
  • При використанні багаторівневих шаблонів, у деяких випадках необов'язково починати з попередження найнижчого, першого рівня. Перший рівень попередження призначений для користувачів, щодо яких Ви припускаєте добрі наміри. Якщо ж очевидні погані наміри — то можна почати, скажімо, з попередження третього рівня.
  • Будь ласка, не забувайте підставляти шаблони за допомогою {{subst:Uw-joke1}} замість {{uw-joke1}}.
  • Аби більш деталізувати своє повідомлення, можете додати стаття та якийсь додатковий текст наприкінці шаблону.
Частина серії попереджень для користувачів uw-joke
Рівень 1 Рівень 2 Рівень 3 Рівень 4 Рівень 4im
{{uw-joke1}} {{uw-joke2}} {{uw-joke3}} {{uw-joke4}} {{uw-joke4im}}