Шаблон:Wikt-lang

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Шаблон:Wikt-lang автоматично визначає правильний запис в українському Вікісловнику, видаляючи курсив або напівжирне виділення, а також видаляючи або замінюючи діакритичні знаки та літери, які не використовуються в назвах записів в українському вікісловнику.

Шаблон також буде посилатися на простір імен Вікісловника Реконструкція: (Reconstruction) де розміщуються записи про реконструйовані мови, або на простір імен Додаток: де розміщуються записи про деякі створені мови (наприклад, Ложбан), якщо в модулі є дані про них.

Використання[ред. код]

Цей шаблон приймає код мови та одне або два слова та генерує посилання на потрібний розділ відповідного запису вікісловника. Якщо зазначено два слова, посилання буде схоже на конвеєрне: перше слово — це назва запису, а друге служить текстом посилання.

  • {{Wikt-lang|<код мови>|<Запис у вікісловнику>|<Текст, що відображається>|i}}

Параметри[ред. код]

Template parameters
Параметр Опис
1 ISO 639 language code (2 or 3 letters) representing which language the text is in. Only tags consisting of a language subtag, or a language subtag–private use subtag combination that represents a language that hasn't been assigned a language subtag, such as cel-x-proto (Proto-Celtic), are supported. Script, region, or variant subtags are not supported, as it is difficult to support both them and Wiktionary language tags that contain hyphens (such as ine-pro above).
2 Entry to link to on Wiktionary.
3 Optional. Text displayed, if different from the term being linked to.
italic Optional. Use |italic=no to disable italicization of the text.

TemplateData[ред. код]

Приклади[ред. код]

Допомога[ред. код]

Якщо ви намагаєтеся використати цей шаблон і отримуєте повідомлення про помилку, але не можете зрозуміти, як його виправити, будь ласка, перейдіть в Обговорення модуля:Language і опублікуйте повідомлення про це.

Див. також[ред. код]