Шаблон:Wiktionary-inline

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Шаблон {{wiktionary-inline}} призначений для проставляння посилань на Вікісловник в статтях Вікіпедії (зазвичай в розділі «Див. також»).

Використання[ред. код]

При виклику без параметрів шаблон використовує назву поточної статті Вікіпедії (автоматично приводячи першу букву кожного слова в нижній регістр) та створює посилання на статтю Вікісловника у тому ж терміні. Наприклад, код {{wiktionary-inline}} у статті Вікіпедії «Слово» створить посилання на статтю «слово» у Вікісловнику:

Виклик з одним параметром дозволяє вказати бажану статтю Вікісловника. Наприклад, код {{wiktionary-inline|слово}} створює посилання на статтю «слово» у Вікісловнику, незалежно від того, в якій статті Вікіпедії цей код знаходиться:

Таке використання може бути зручним на сторінках значень — у даному прикладі, на сторінці Слово (значення).

Виклик з двома параметрами дозволяє додатково вказати довільний текст посилання. Наприклад, код {{wiktionary-inline|слово|Слово}} створює посилання на ту ж статтю Вікісловника, що і в прикладі вище, але при цьому текст посилання виглядає як «Слово»:

Якщо необхідно використовувати шаблон без маркера списку, просто вкажіть параметр без пункту з будь-яким значенням: {{wiktionary-inline|слово|без пункту=false}}. Результат:

Логотип Вікісловника Визначення терміна «слово» у Вікісловнику

Див. також[ред. код]