Швеція на зимових Олімпійських іграх 2010

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Швеція на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:SWE
НОК:Національний олімпійський
комітет Швеції
Олімпійські ігри в Ванкувері
Спортсмени 106 у 9 видах спорту
Прапороносець Петер Форсберг (відкриття) Маркус Гельнер (закриття)
Медалі
Місце: 7
Золото
5
Срібло
2
Бронза
4
Всього
11
Участь у літніх Олімпійських іграх
1896190019041908191219201924192819321936194819521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
19241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921994199820022006201020142018

Швеція на зимових Олімпійських іграх 2010 була представлена 106 спортсменами у 9 видах спорту.

Збірна Швеції під час Параду націй на церемонії відкриття Олімпіади

Медалісти[ред. | ред. код]

Золото
Золото
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Шарлотта Калла Лижні перегони
2 Бйорн Феррі Біатлон
3 Маркус Гельнер Лижні перегони
4 Маркус Гельнер
Юган Ульссон
Данієль Рікардссон
Андерс Седергрен
Лижні перегони
5 Кайса Бергстрем
Анна Ле Мойн
Катрін Ліндаль
Ева Лунд
Анетте Норберг
Керлінг
Срібло
Срібло
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Анна Гог Лижні перегони, дуатлон 7,5 + 7,5 км
2 Анна Гог, Шарлотта Калла Лижні перегони, командний спринт
Бронза
Бронза
Спортсмени Вид спорту (дисципліна)
1 Аня Персон Гірськолижний спорт, суперкомбінація
2 Юган Ульссон Лижні перегони, дуатлон 15 + 15 км
3 Юган Ульссон Лижні перегони, 50 км класичним стилем
4 Андре Мюрер Гірськолижний спорт, спеціальний слалом

Результати змагань[ред. | ред. код]

Biathlon pictogram.svg Біатлон[ред. | ред. код]

Чоловіки
Змагання Спортсмени Стрільба Результат Місце
Спринт Бйорн Феррі 0+0 25:20,2 8
Фредрік Ліндстрем 1+0 26:33,3 38
Карл-Юхан Бергман 1+1 26:41,7 42
Магнус Юнссон 0+3 28:29,2 79
Гонка переслідування Бйорн Феррі 0+0+0+1 33:38,4 1
Карл-Юхан Бергман 0+1+0+0 35:14,6 19
Фредрік Ліндстрем 0+1+1+2 36:25,5 33
Індивідуальна гонка Маттіас Нільссон 1+1+0+1 52:50,1 34
Бйорн Феррі 1+0+3+1 53:16,7 42
Карл-Юхан Бергман 2+1+0+2 54:44,1 61
Фредрік Ліндстрем 1+2+0+1 57:29,8 77
Мас-старт Бйорн Феррі 0+0+0+2 36:13,3 12
Естафета Фредрік Ліндстрем,
Карл-Юхан Бергман,
Маттіас Нільссон,
Бйорн Феррі
01+04+13+02 1:23:02,0 4
Жінки
Змагання Спортсмени Стрільба Результат Місце
Спринт Хелена Йонссон 0+0 20:42,5 12
Анна-Марія Нільссон 0+0 20:45,5 16
Анна-Карін Улофссон-Зідек 1+0 20:53,5 20
Софія Домей 0+1 21:55,0 41
Гонка переслідування Анна-Карін Улофссон-Зідек 1+0+0+0 30:55,4 4
Хелена Юнссон 0+0+2+0 31:53,8 14
Софія Домей 1+0+0+1 34:23,8 41
Анна-Марія Нільссон 1+2+2+1 35:16,9 47
Індивідуальна гонка Анна-Карін Улофссон-Зідек 1+0+0+1 43:12,1 17
Анна-Марія Нільссон 1+0+0+0 43:44,0 24
Хелена Юнссон 1+2+0+1 45:52,9 49
Елізабет Хегберг 1+1+0+2 49:46,5 77
мас-старт Хелена Юнссон 1+1+0+0 36:15,9 10
Анна-Карін Улофссон-Зідек 1+1+1+1 36:22,9 13
Анна-Марія Нільссон 1+1+1+1 39:05,8 28
Естафета Елізабет Хегберг,
Анна-Карін Улофссон-Зідек,
Анна-Марія Нільссон,
Хелена Юнссон
01+00+02+00 1:10:47,2 5

Curling pictogram.svg Керлінг[ред. | ред. код]

Чоловіки
Склад команди
Четвертий Третій Другий Ведучий Запасний
Ніклас Едін (скіп) Себастьян Краупп Фредрік Ліндберг Віктор Челлі Оскар Ерікссон
змагання
Груповий етап
Місце Команда В П КЗ КП ВЕ ПЕ ОЕ УЕ ППД
1 Канада Канада 9 0 75 36 36 28 14 2 85
2 Норвегія Норвегія 7 2 64 43 40 32 15 7 84
3 Швейцарія Швейцарія 6 3 53 45 35 33 20 8 81
4 Велика Британія Велика Британія 5 4 57 44 35 29 20 9 81
4 Швеція Швеція 5 4 50 52 34 36 20 6 82
6 Німеччина Німеччина 4 5 48 60 35 38 11 9 75
7 Данія Данія 3 6 31 58 22 34 16 7 73
8 Франція Франція 2 7 52 60 37 37 9 7 77
8 Китай Китай 2 7 40 57 31 29 12 6 78
8 США США 2 7 43 59 32 41 18 9 76
16 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Велика Британія Велика Британія 0 1 0 0 0 0 1 0 2 0 4
Швеція Швеція 0 0 2 0 0 1 0 2 0 1 6
17 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Німеччина Німеччина 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 3
Швеція Швеція 0 0 2 0 0 1 0 1 0 2 6
18 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Канада Канада 2 0 0 0 3 1 0 0 1 X 7
Швеція Швеція 0 0 0 1 0 0 1 1 0 X 3
18 лютого — 19:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього
Швеція Швеція 0 1 0 0 0 2 0 1 1 0 1 6
Китай Китай 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0 5
20 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього
Швеція Швеція 0 0 1 0 2 0 3 0 0 1 0 7
США США 1 1 0 2 0 1 0 0 2 0 1 8
20 лютого — 19:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 1 0 2 0 0 0 1 0 0 0 4
Франція Франція 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 5
21 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Норвегія Норвегія 2 0 0 2 0 2 0 1 0 0 7
Швеція Швеція 0 3 0 0 1 0 2 0 1 1 8
22 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швейцарія Швейцарія 1 1 0 2 0 0 0 0 3 X 7
Швеція Швеція 0 0 2 0 0 0 1 0 0 X 3
23 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 3 0 2 1 0 0 0 0 0 1 7
Данія Данія 0 1 0 0 2 1 1 0 1 0 6
Додатковий матч
24 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього
Велика Британія Велика Британія 0 2 0 0 1 1 1 0 0 1 0 6
Швеція Швеція 2 0 2 1 0 0 0 1 0 0 1 7
Півфінал
25 лютий — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Канада Канада 0 1 0 1 2 2 0 0 0 X 6
Швеція Швеція 0 0 1 0 0 0 0 1 1 X 3
Матч за 3-е місце
27 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 0 1 0 0 2 0 1 0 0 0 4
Швейцарія Швейцарія 1 0 0 1 0 1 0 0 0 2 5
Підсумкове місце — 4
Жінки
Склад команди
Четвертий Третій Другий Ведучий Запасний
Анетт Норберг (скіп) Ева Лунд Катрін Ліндаль Анна Сверд Кайса Бергстрем
Змагання
Груповий етап
місце Команда В П КЗ КП ВЕ ПЕ ОЕ УЕ ППД
1 Канада Канада 8 1 56 37 40 29 20 13 81
2 Швеція Швеція 7 2 56 52 36 36 13 5 79
3 Китай Китай 6 3 61 47 39 37 12 7 74
3 Швейцарія Швейцарія 6 3 67 48 40 36 7 12 76
5 Данія Данія 4 5 49 61 31 40 15 5 74
6 Німеччина Німеччина 3 6 52 56 35 40 15 4 75
6 Японія Японія 3 6 64 70 36 37 13 5 73
6 Росія Росія 3 6 53 60 36 40 14 13 77
6 Велика Британія Велика Британія 3 6 54 59 36 41 11 10 75
10 США США 2 7 43 65 36 36 12 12 77
16 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Данія Данія 0 0 2 0 1 0 0 2 0 0 5
Швеція Швеція 0 0 0 1 0 2 0 0 2 1 6
17 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього
Швейцарія Швейцарія 0 2 0 1 0 1 0 1 0 2 0 7
Швеція Швеція 1 0 1 0 2 0 2 0 1 0 1 8
17 лютого — 19:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Велика Британія Велика Британія 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4
Швеція Швеція 1 1 0 2 0 0 0 1 0 1 6
19 лютого — 19:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 1 0 1 0 2 0 0 1 0 1 6
Китай Китай 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0 4
20 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 0 0 0 0 0 1 0 X X X 1
Росія Росія 0 1 3 1 2 0 3 X X X 10
21 лютого — 19:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
США США 0 0 1 0 1 0 1 0 0 X 3
Швеція Швеція 1 0 0 2 0 3 0 0 3 X 9
22 лютого — 14:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 0 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2
Канада Канада 0 2 1 1 0 0 1 1 0 X 6
23 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Японія Японія 0 1 0 1 0 3 0 1 0 X 6
Швеція Швеція 2 0 3 0 1 0 2 0 2 X 10
23 лютого — 19:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 2 0 3 0 2 0 1 0 0 0 8
Німеччина Німеччина 0 2 0 2 0 0 0 2 0 1 7
Півфінал
25 лютого — 9:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Всього
Швеція Швеція 1 1 1 0 3 0 0 3 0 X 9
Китай Китай 0 0 0 1 0 1 1 0 1 X 4
Фінал
26 лютого — 15:00
Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього
Канада Канада 0 1 0 1 0 1 2 0 1 0 0 6
Швеція Швеція 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2 1 7
Підсумкове місце — 1

Конькові види спорту[ред. | ред. код]

Speed skating pictogram.svg Ковзанярський спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Індивідуальні перегони
Змагання Спортсмени Результат Місце
1500 метрів Юель Ерікссон 1:49,08 24
Даніель Фріберг 1:49,13 25
Юхан Рейлер 1:49,50 28
5000 метрів Юхан Рейлер 6:35,88 21
Командна гонка
Змагання Спортсмени Чвертьфінал Півфінал Фінал Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Назва Суперник
Результат
Командна гонка Юель Ерікссон,
Даніель Фріберг,
Юхан Рейлер
Нідерланди Нідерланди
програли; 3:46,40
D Японія Японія
виграли; 3:46,18
7

Figure skating pictogram.svg Фігурне катання[ред. | ред. код]

Змагання Спортсмени Коротка програма Довільна програма Всього
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Чоловіче одиночне катання Адріан Шультхайсс 63,13 22 137,31 13 200,44 15

Лижні види спорту[ред. | ред. код]

Alpine skiing pictogram.svg Гірськолижний спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Змагання Спортсмени Швидкісний спуск/
1 спуск
Слалом/
2 спуск
Всього Місце
Швидкісний спуск Ганс Ульссон 1:55,19 12
Патрік Єрбюн 1:56,58 29
Маркус Ларссон 1:58,82 43
Суперкомбінація Маркус Ларссон 1:56,51 51,79 2:48,30 16
Ганс Ульссон 1:53,83 DNF  —  —
Супергігант Патрік Єрбюн DNF  —
Гігантський слалом Маркус Ларссон 1:19,46 1:21,97 2:41,43 27
Андре Мюрер 1:24,37 DNF  —  —
Ганс Ульссон DNS  —  —  —
Слалом Андре Мюрер 49,03 50,73 1:39,76 3
Маттіас Гаргін 49,27 51,98 1:41,25 14
Єнс Бюггмарк 50,50 52,03 1:42,53 22
Аксель Бекк 50,25 DSQ  —  —
Жінки
Змагання Спортсмени Швидкісний спуск/
1 спуск
Слалом/
2 спуск
Всього Місце
Швидкісний спуск Джессіка Лінделл-Вікарбю 1:53,76 30
Аня Персон DNF  —
Суперкомбінація Аня Персон 1:25,57 44,62 2:10,19 3
Джессіка Лінделл-Вікарбю 1:26,47 47,69 2:14,16 22
Супергігант Аня Персон 1:21,98 11
Джессіка Лінделл-Вікарбю 1:24,83 26
Гігантський слалом Аня Персон 1:16,01 1:12,89 2:28,90 22
Марія Піетіля Гольмнер 1:16,28 1:13,35 2:29,63 24
Кайса Клінг 1:17,49 1:12,44 2:29,93 26
Джессіка Лінделл-Вікарбю 1:18,34 1:14,37 2:32,71 31
Слалом Марія Піетіля Гольмнер 51,64 52,58 1:44,22 4
Фріда Гансдоттер 52,50 53,17 1:45,67 15
Терезі Борссен 52,97 53,74 1:46,71 21
Аня Персон 52,93 DNF  —  —

Cross country skiing pictogram.svg Лижні гонки[ред. | ред. код]

Чоловіки
Дистанція
Змагання Спортсмен Результат Місце
15 км вільним стилем Маркус Гельнер 34:13,5 4
Юхан Ульссон 34:39,3 11
Данієль Рікардссон 34:58,7 22
Андерс Седергрен 35:01,2 25
Гонка переслідування Маркус Гельнер 1:15:11,4 1
Юхан Ульссон 1:15:14,2 3
Андерс Седергрен 1:15:47,0 10
Данієль Рікардссон 1:17:34,0 23
мас-старт
Юхан Ульссон 2:05:36,5 3
Данієль Рікардссон 2:05:45,2 7
Андерс Седергрен 2:05:47,1 9
Маркус Гельнер 2:07:03,2 22
Естафета Данієль Рікардссон, Юхан Ульссон, Андерс Седергрен, Маркус Гельнер 1:45:05,4 1
Спринт
Змагання Спортсмени Кваліфікація Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Спринт Еміль Єнссон 3:36,01 2 3:41,8 1 3:37,4 3 не пройшов
Теодор Петерсон 3:39,08 18 3:38,3 2 3:43,8 6 не пройшов
Бйорн Лінд 3:38,62 14 3:37,6 4 не пройшов
Єспер Модін 3:38,53 13 3:39,3 4 не пройшов
Командний спринт Маркус Гельнер, Теодор Петерсон 19:06,5 8 не пройшли
Жінки
Дистанція
Змагання Спортсмени Результат Місце
Індивідуальна гонка Шарлотта Калла 24:58,4 1
Анна Гог 25:19,3 4
Анна Ульссон 26:23,1 24
Брітта Юханссон Норгрен 26:48,1 29
Гонка переслідування Анна Гог 40:07,0 2
Шарлотта Калла 41:18,5 8
Іда Інгемарсдоттер 44:16,5 41
Брітта Юханссон Норгрен 45:25,7 52
Мас-старт Шарлотта Калла 1:31:57,6 6
Анна Ульссон 1:33:00,3 9
Іда Інгемарсдоттер DNF  —
Естафета Анна Ульссон, Магдалена Паяла, Шарлотта Калла, Іда Інгемарсдоттер 56:18,9 5
Спринт
Змагання Спортсмени Кваліфікація Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Спринт Анна Ульссон 3:41,95 3 3:36,5 1 3:38,7 2 3:41,7 4
Магдалена Паяла 3:45,50 13 3:37,7 2 3:45,0 5 не пройшла
Іда Інгемарсдоттер 3:49,11 25 3:40,0 3 не пройшла
Ханна Фальк 3:49,94 27 4:22,6 6 не пройшла
Командний спринт Шарлотта Калла, Анна Гог 18:35,9 1 18:04,3 2

Snowboarding pictogram.svg Сноубордінг[ред. | ред. код]

Паралельний гігантський слалом
Змагання Спортсмени Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал Місце
1 спуск 2 спуск Всього Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
чоловіки Даніель Бівессон 38,41 39,45 1:17,86 8 прапор, що використовується країною на Іграх Матьє Боццето (FRA)
програв; +0,36
не пройшов 14

Freestyle skiing pictogram.svg Фрістайл[ред. | ред. код]

Могул
Змагання Спортсмени Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
чоловіки Єспер Бьернлунд 24,53 5 25,12 8
Пер Спетт 22,10 23 Не пройшов
Скі-крос
Змагання Спортсмени Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце
Чоловіки Томмі Ельяссон 1:14,73 19 2 3 не пройшов
Ерік Ільянс 1:16,34 32 2 4 не пройшов
Міхаель Форслунд 1:14,66 21 4 не пройшов
Ларс Левен 1:14,44 23 4 не пройшов
жінки Ганна Хольмлунд 1:17,15 1 1 2 4 6
Магдалена Ільянс 1:19,05 11 2 3 не пройшла

Ice hockey pictogram.svg Хокей[ред. | ред. код]

Чоловіки
Склад команди
Ім'я Клуб Дата народження Вік Ігор Шайби Передач
Воротарі
1 Стефан Лів Швеція ГВ-71 21 грудня 1980 29
30 Генрік Лундквіст США Нью-Йорк Рейнджерс 2 березня 1982 27 3 -4
50 Юнас Густавссон Канада Торонто Мейпл Ліфс 24 жовтня 1984 25 1 -2
Захисники
2 Маттіас Елунд США Тампа-Бей Лайтнінг 9 вересня 1976 33 4 1
3 Дуглас Мюррей США Сан-Хосе Шаркс 12 березня 1980 29 4
5 Ніклас ЛідстремК США Детройт Ред Вінгз 12 січня 1981 29 4
6 Магнус Юханссон Швеція Лінчепінг 4 вересня 1973 36 4 2
10 Генрік Талліндер США Баффало Сейбрс 10 січня 1979 31 4
29 Джонні Одуя США Атланта Трешерз 1 жовтня 1981 28 4
39 Тобіас Енстрем США Атланта Трешерз 5 листопада 1984 25 4 2
55 Ніклас Кронвалль США Детройт Ред Вінгз 12 січня 1981 29 4
Нападники
11 Даніель АльфредссонА США Оттава Сенаторз 11 грудня 1972 37 4 3
19 Ларс Ніклас Бекстрем США Вашингтон Кепіталс 23 листопада 1987 22 4 1 5
20 Генрік Седін Канада Ванкувер Канакс 26 вересня 1980 29 4 2
21 Петер Форсберг Швеція Модо 20 липня 1973 36 4 1
22 Даніель Седін Канада Ванкувер Канакс 26 вересня 1980 29 4 1 2
26 Самуель Пульссон США Коламбус Блю Джекетс 17 грудня 1977 32 3 1
27 Патрік Гернквіст США Нешвілл Предаторс 1 січня 1987 23 4 1
33 Фредрік Модін США Коламбус Блю Джекетс 8 жовтня 1974 35 3 1
40 Генрік ЗеттербергА США Детройт Ред Вінгз 9 жовтня 1980 29 4 1
80 Маттіас Вейнхандль Росія Динамо (Москва) 1 червня 1980 29 4 2
91 Луї Ерікссон США Даллас Старс 17 липня 1985 24 4 3 1
93 Юхан Франзен США Детройт Ред Вінгз 23 грудня 1979 30 4 1 1
Головний тренер
Швеція Бенгт-Оке Густафссон 23 березня 1958 51
Груповий етап
М Команда В ВО ПО П Ш ± Ш Про
1 Фінляндія Фінляндія 2 0 0 0 10-1 +9 6
2 Швеція Швеція 2 0 0 0 6-2 +4 6
3 Білорусь Білорусь 1 0 0 2 8-12 -4 3
4 Німеччина Німеччина 0 0 0 3 3-12 -9 0


Чвертьфінал


Підсумкове місце — 5
Жінки
Склад команди
Ім'я Клуб Дата народження Вік Ігор Шайби Передач
Воротарі
1 Сара Гран Швеція Лінчепінг 25 вересня 1988 21 3 -8
30 Кім Мартін США Університет Дулут, Міннесота 28 лютого 1986 23 3 -19
35 Валентина Ліза Швеція АІК 30 березня 1990 19
Захисники
3 Фріда Невалаінен Швеція Модо 27 січня 1987 23 5 1
4 Йенні Ассерхольт Швеція Лінчепінг 8 квітня 1988 21 5 1
10 Емілія Андерссон Швеція Сегельторпс 31 серпня 1988 21 5 1
22 Емма Еліассон Швеція Брюнес ІФ 12 червня 1989 20 5 1
23 Гунілла Андерссон Швеція Сегельторпс 26 квітня 1975 34 5 2
27 Емма Нордін Швеція Модо 22 березня 1991 18 5 1
Нападники
2 Елін Хольмлев Швеція Сегельторпс 8 травня 1987 22 5 1 3
7 Марія Рот Швеція АІК 2 листопада 1979 20 5 1 1
8 Еріка Хольст Швеція Сегельторпс 8 квітня 1979 20 5 2
9 Тіна Енстрем Швеція Модо 23 березня 1991 18 5 1
11 Сісілія Естберг Швеція Лександс 15 січня 1991 19 5 2
12 Ізабелль Юрданссон Швеція АІК 8 березня 1991 18 5 3
13 Еріка Уден-Юханссон Швеція Сегельторпс 20 липня 1989 20 5 1 1
15 Катаріна Тімглас Швеція АІК 24 листопада 1985 24 5 1
16 Пернілла Вінберг Швеція Сегельторпс 24 лютого 1989 20 5 5
19 Клара Мюрен Швеція Лександс 25 травня 1991 18 5 2
25 Фріда сведінія-Тунстрем Швеція Модо 4 листопада 1989 20 5 1
28 Даніела Рундквіст Швеція АІК 26 вересня 1984 25 5 2
Головний тренер
Швеція Петер Еландер 1 березня 1960 49
Груповий етап
М Команда В ВО ПО П Ш ± Ш Про
1 Канада Канада 3 0 0 0 41-2 +39 9
2 Швеція Швеція 2 0 0 1 10-15 -5 6
3 Швейцарія Швейцарія 1 0 0 2 6-15 -9 3
4 Словаччина Словаччина 0 0 0 3 4-29 -25 0


Півфінал


Матч за 3-є місце


Підсумкове місце — 4

Посилання[ред. | ред. код]