Швидкісний трамвай

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Muni Metro в Сан-Франциско.

Швидкісний трамвай — це різновид легкорейкового транспорту, регулярний швидкісний позавуличний, переважно наземний рейковий вид міського транспорту; це лінії трамваю, повністю, на всій своїй протяжності, відділені від проїжджої частини. Частково підземний швидкісний трамвай, що має підземні станції, називають метротрамом.

Особливості[ред.ред. код]

Від звичайного трамваю відрізняється відокремленням від вуличного дорожнього полотна розташуванням ліній, більшою довжиною перегонів, високою швидкістю і, як правило, більшою кількістю вагонів, що дозволяє забезпечувати більшу провізну спроможність, ніж у традиційного трамвая: до 20 тисяч пасажирів на годину проти 10 тисяч.

Завдяки повній ізоляції лінії швидкісного трамвая від вуличного дорожнього полотна, її функціонування не залежить від автомобільних пробок, а швидкість пересування пасажира по місту може бути не нижче за швидкість поїздки на метро, оскільки пасажир не витрачає час на операції підйому і спуску на підземну платформу.

Діючі швидкісні трамвайні системи[ред.ред. код]

В Україні діють лінії швидкісного трамвая в Києві і метротрам в Кривому Розі. В Білорусі трамваї Новополоцька і Мозира будувалися і є де-факто швидкісним трамваєм. У Росії метротрам діє у Волгограді.

Проекти метротрамів Донецька (див. Донецький метрополітен), Риги, Львова (див. Львівський метрополітен), Єревану (див. Єреванський метрополітен) були перетворені в метрополітени, з яких було реалізовано лише Єреванське метро, а будівництво інших скасоване (Одеса), почате і скасоване (Донецьк, Рига, Львів). У минулому у ряді міст (Іжевськ, Саратов, Барнаул, Набережні Челни, Краснодар, Ангара, Казань тощо) будувалися ділянки, схожі на швидкісний трамвай, але вони увійшли до діючих систем звичайного трамваю. Також у ряді міст проектувалися лінії швидкісного трамвая (Санкт-Петербург, Іркутськ, Курськ, Ярославль, Чебоксари, Тольятті тощо) і метротраму (Челябінськ, Перм; пізніше ці проекти були перетворені в проекти метрополітенів). Сьогодні у Вільнюсі і Таллінні знов проектуються лінії метротрама.

В 2008 році введено в дію система метротраму у Кракові, Польща (див. Краківський швидкісний трамвай).

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]