Шешори-2005 (фестиваль)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шешори-2005 (фестиваль) — Міжнародний фестиваль етнічної музики та ленарту "Шешори", що відбувся 12—14 липня 2005 р. у карпатському селі Шешори Косівського району Івано-Франківської області.

Фестиваль того року відбувався втретє і зібрав рекордну кількість (кілька тисяч) учасників, глядачів та представників засобів масової інформації з України, Австрії, Болгарії, Молдови, Польщі, Росії, Словаччини, Франції, Чехії. Фестиваль був визначною подією для Косівщини і з культурного і з економічного погляду. Важливим фестивальним заходом був велопробіг "Івано-ФранківськЯремчаВерховинаКосівШешори".

На фестивалі було представлено музику з різним етнічним корінням, "галерею просто неба" творів лендарту; працювали майстер-класи з гуцульських ремесел, музичного й хореографічного спрямування.

Музична складова фестивалю була головною. Близько 18—19 год. починалися вечірні концерти, які тривали, пересічно, до 2 год. ночі. Головна фестивальна сцена була на футбольному полі, неподалік Пістиньки з мальовничими порогами.

Серед музичних колективів були "Гайдамаки".

Посилання[ред. | ред. код]

Чирков О. Українознавчий погляд на Міжнародний фестиваль етнічної музики та лендарту «Шешори»// Українознавство. – 2005. – Ч.3. – С. 202–207.

Див. також[ред. | ред. код]

Шешори (фестиваль)

Фестиваль Шешори-2007