Школа управління імені Джона Ф. Кеннеді

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Harvard Kennedy School Littauer Building.jpg

Школа управління імені Джона Ф. Кеннеді (англ. John F. Kennedy School of Government) — один з факультетів Гарвардського університету, що готує фахівців у галузі державного управління, економічного розвитку та політології.

Кампус знаходиться на вулиці Джона Ф. Кеннеді в місті Кембридж, штат Массачусетс і прилягає до Меморіального Парку Джона Ф. Кеннеді. Школа пропонує студентам п'ять магістерських програм, чотири докторські програми і короткочасні програми навчання без присудження диплому. Деякі з програм пропонуються спільно з іншими факультетами Гарвардського університету. Школа організовує різні дослідження в галузі державного управління, економічного розвитку, політології, а також різну суспільну діяльність.

Школа була заснована в 1936 році на пожертвування у розмірі 2 млн доларів, отримане від конгресмена Луція Літтауера. Один із будинків кампуса носить його ім'я. У 1966 році школа отримала ім'я президента США Джона Ф. Кеннеді. Школа стабільно отримує найвищі місця в рейтингах вищих навчальних закладів у своїй сфері. З 2016 року його деканом є економіст Дуглас Елмендорф.

Посилання[ред.ред. код]


Уряд Це незавершена стаття про урядування.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Освіта Це незавершена стаття про освіту.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.