Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-18) 1994 (кваліфікація)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-18) 1994 кваліфікація — відбірний етап, що пройшов у два етапи у 1993 та 1994 роках. 40 команд виявили сім збірних, які у фінальному турнірі в Іспанії розіграли звання чемпіона Європи. Збірна Іспанії як господар була вільна від відбору.

Перший раунд[ред.ред. код]

Група 1[ред.ред. код]

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Росія Росія 4 3 1 0 12 3 +9 7
Фінляндія Фінляндія 4 2 1 1 6 4 +2 5
Латвія Латвія 4 0 0 4 1 12 −11 0


Латвія Латвія 0–2 Фінляндія Фінляндія
Латвія Латвія 0–3 Росія Росія
Фінляндія Фінляндія 2–2 Росія Росія
Фінляндія Фінляндія 2–0 Латвія Латвія
Росія Росія 2–0 Фінляндія Фінляндія
Росія Росія 5–1 Латвія Латвія

Група 2[ред.ред. код]

Матчі пройшли в Уельсі.

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Ісландія Ісландія 2 2 0 0 9 1 +8 4
Уельс Уельс 2 1 0 1 2 2 0 2
Естонія Естонія 2 0 0 2 0 8 −8 0


Уельс Уельс 1–2 Ісландія Ісландія
Ісландія Ісландія 7–0 Естонія Естонія
Естонія Естонія 0–1 Уельс Уельс

Група 3[ред.ред. код]

Матчі пройшли в Північній Ірландії

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Білорусь Білорусь 2 0 2 0 2 2 0 2
Литва Литва 2 0 2 0 1 1 0 2
Північна Ірландія Північна Ірландія 2 0 2 0 1 1 0 2


Північна Ірландія Північна Ірландія 1–1 Білорусь Білорусь
Північна Ірландія Північна Ірландія 0–0 Литва Литва
Білорусь Білорусь 1–1 Литва Литва

Група 4[ред.ред. код]

Матчі пройшли на Мальті.

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Хорватія Хорватія 2 2 0 0 12 1 +11 4
Мальта Мальта 2 1 0 1 2 4 −2 2
Сан-Марино Сан-Марино 2 0 0 2 1 10 −9 0


Мальта Мальта 2–0 Сан-Марино Сан-Марино
Мальта Мальта 0–4 Хорватія Хорватія
Сан-Марино Сан-Марино 1–8 Хорватія Хорватія

Група 5[ред.ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Кіпр Кіпр 1–3 Бельгія Бельгія 0–2 1–1

Югославія Югославія відмовилась.

Група 6[ред.ред. код]

Матчі пройшли в Ізраїлі.

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Україна Україна 2 1 0 1 5 3 +2 2
Ізраїль Ізраїль 2 1 0 1 2 1 +1 2
Грузія Грузія 2 1 0 1 2 5 −3 2


Ізраїль Ізраїль 2–0 Україна Україна
Ізраїль Ізраїль 0–1 Грузія Грузія
Україна Україна 5–1 Грузія Грузія

Група 7[ред.ред. код]

Матчі пройшли в Швейцарії.

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Швейцарія Швейцарія 2 1 1 0 10 1 +9 3
Туреччина Туреччина 2 1 1 0 6 1 +5 3
Вірменія Вірменія 2 0 0 2 0 14 −14 0


Туреччина Туреччина 5–0 Вірменія Вірменія
Туреччина Туреччина 1–1 Швейцарія Швейцарія
Вірменія Вірменія 0–9 Швейцарія Швейцарія

Група 8[ред.ред. код]

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Італія Італія 4 3 0 1 12 6 +6 6
Болгарія Болгарія 4 2 1 1 5 4 +1 5
Словенія Словенія 4 0 1 3 4 11 −7 1


Болгарія Болгарія 0–0 Словенія Словенія
Словенія Словенія 3–6 Італія Італія
Італія Італія 3–2 Болгарія Болгарія
Словенія Словенія 1–2 Болгарія Болгарія
Італія Італія 3–0 Словенія Словенія
Болгарія Болгарія 1–0 Італія Італія

Група 9[ред.ред. код]

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Нідерланди Нідерланди 4 3 0 1 8 4 +4 6
Данія Данія 4 2 1 1 5 3 +2 5
Норвегія Норвегія 4 0 1 3 3 9 −6 1


Норвегія Норвегія 0–2 Данія Данія
Норвегія Норвегія 1–2 Нідерланди Нідерланди
Данія Данія 1–1 Норвегія Норвегія
Нідерланди Нідерланди 4–1 Норвегія Норвегія
Данія Данія 0–1 Нідерланди Нідерланди
Нідерланди Нідерланди 1–2 Данія Данія

Група 10[ред.ред. код]

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Португалія Португалія 4 2 2 0 5 3 +2 6
Чехословаччина Чехословаччина 4 1 2 1 4 5 −1 4
Польща Польща 4 1 0 3 4 5 −1 2


Чехословаччина Чехословаччина 1–0 Польща Польща
Польща Польща 3–1 Чехословаччина Чехословаччина
Польща Польща 0–1 Португалія Португалія
Чехословаччина Чехословаччина 0–0 Португалія Португалія
Португалія Португалія 2–1 Польща Польща
Португалія Португалія 2–2 Чехословаччина Чехословаччина

Група 11[ред.ред. код]

Матчі пройшли у Швеції.

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Швеція Швеція 2 2 0 0 6 3 +3 4
Ірландія Ірландія 2 0 1 1 3 4 −1 1
Шотландія Шотландія 2 0 1 1 4 6 −2 1


Ірландія Ірландія 1–2 Швеція Швеція
Ірландія Ірландія 2–2 Шотландія Шотландія
Швеція Швеція 4–2 Шотландія Шотландія

Група 12[ред.ред. код]

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Франція Франція 4 2 2 0 7 4 +3 6
Румунія Румунія 4 0 3 1 3 4 −1 3
Англія Англія 4 0 3 1 5 7 −2 3


Англія Англія 1–1 Румунія Румунія
Румунія Румунія 0–1 Франція Франція
Румунія Румунія 1–1 Англія Англія
Франція Франція 2–0 Англія Англія
Франція Франція 1–1 Румунія Румунія
Англія Англія 3–3 Франція Франція

Група 13[ред.ред. код]

Збірна І В Н П ГЗ ГП РГ О
Угорщина Угорщина 4 3 1 0 12 2 +10 7
Австрія Австрія 4 1 1 2 6 7 −1 3
Люксембург Люксембург 4 1 0 3 3 12 −9 2


Люксембург Люксембург 0–4 Угорщина Угорщина
Австрія Австрія 0–2 Угорщина Угорщина
Угорщина Угорщина 2–2 Австрія Австрія
Угорщина Угорщина 4–0 Люксембург Люксембург
Австрія Австрія 3–0 Люксембург Люксембург
Люксембург Люксембург 3–1 Австрія Австрія

Група 14[ред.ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Німеччина Німеччина 6–4 Греція Греція 4–2 2–2

Другий раунд[ред.ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Ісландія Ісландія 1–10 Португалія Португалія 0–7 1–3
Росія Росія 3–0 Італія Італія 2–0 1–0
Угорщина Угорщина 1–2 Білорусь Білорусь 1–2 0–0
Швеція Швеція 2–1 Швейцарія Швейцарія 0–0 2–1
Німеччина Німеччина 0–0 Бельгія Бельгія 0–0 0–0 (п: 4–2)
Україна Україна 2–2(г) Нідерланди Нідерланди 2–2 0–0
Хорватія Хорватія 0–3 Франція Франція 0–0 0–3

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]