Юрінком Інтер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Юрінком Інтер
Держава Flag of Ukraine.svg Україна
Штаб-квартира Київ

Веб-сайт: yurincom.com

Юрінком Інтер — одне з найбільших українських видавництв юридичної літератури. За понад п'ятнадцять років існування Юрінком видав понад п'ятсот найменувань книг із загальним тиражем в кілька мільйонів примірників.

Найбільш відомими серед книг видавництва є науково-практичні коментарі до кримінального та кримінально-процесуального кодексів, коментований Кодекс законів про працю, збірки постанов Пленуму Верховного Суду України з кримінальних і цивільних справ, юридичні енциклопедії, навчально-методичні посібники.

Видавництво «Юрінком Інтер» неодноразово отримувало державні заохочення. Продукція видавництво постійно презентується на Франкфуртському, Варшавському та Московському міжнародних книжкових ярмарках.

На сайті Видавництва представлено

Періодичні видання[ред. | ред. код]

Успішним є випуск видавництвом періодичних видань, зокрема загальнонаціональної правової газети «Юридичний вісник України», таких фахових журналів як «Вісник господарського судочинства» та «Юридична Україна», «Вісник Вищого адміністративного суду України», «Бюлетень законодавства» та «Вісник Державної судової адміністрації України».

Книжкова продукція видавництва[ред. | ред. код]

Визначальними видами книжкової продукції "Юрінком Інтер" є:

Науково-практичний коментар[ред. | ред. код]

Коментар - один з найскладніших продуктів видавничої справи. Він створюється як пам’ятка для користувача, в якій норми акту приведені у робочий стан (розтлумачені, конкретизовані, позначені системно-структурними зв’язками з іншими нормативно-правовими актами.

Читацька аудиторія коментарів найрізноманітніша: професійні юристи, управлінці, керівники підприємств, установ, організацій, викладачі, науковці, студенти.

Видавництво має у розпорядженні коментарі господарського, кримінально-виконавчого, сімейного, цивільного, цивільно-процесуального кодексів.

Піддані коментуванню таки важливі нормативно-правові акти як законодавство про фінансово-правові санкції, з питань спадкування, окремі закони «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про господарські товариства», «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування», а також судова практика розгляду справ про корпоративні конфлікти, житлові спори, загальногосподарські питання, з розгляду юридичних помилок в документах тощо.

Науково-практичні коментарі видавництва

Підручники та посібники[ред. | ред. код]

Всі підручники видавництва мають відповідний гриф Міносвіти України, багато з них отримали відзнаки на всеукраїнських конкурсах

Підручники та посібники видавництва "Юрінком Інтер"


Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]