Юстар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
ЮСТАР (USTAR)
Тип приватне науково-виробниче підприємство
Галузь Апаратне забезпечення
Програмне забезпечення
Консалтинг
IT-сервіс
Засновано 1994
Штаб-квартира Київ, Україна
Продукція сервери.структуровані кабельні системи (СКС).системи збереження даних.KVM перемикачі.обладнання центрів обробки даних та серверних кімнат
Сайт www.ustar.ua

Компанія є одним із провідних системних інтеграторів в Україні, постачальником рішень у сфері високопродуктивних обчислень High-performance computing (HPC), збереження та обробки даних, інфраструктури для серверних кімнат та центрів обробки даних.

Юстар виробляє сервери під власною торговою маркою uSystem.

Компанія Юстар має прямі партнерські угоди із ключовими виробниками апаратного та програмного забезпечення в означених сферах. Юстар пропонує широкий спектр продуктів у областях збереження даних та створення кластерних систем, а також рішень для резервного копіювання та відновлення даних для бізнесу будь-якого рівня – від робочих груп до великих корпоративних мереж.

У 2002 році компанія Юстар спільно з Інститутом кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України розробила проект першого в незалежній Україні суперкомп'ютера СКІТ, дві перших кластерних системи якого було введено в експлуатацію в 2004 році.

Юстар бере активну участь у розбудові української грід мережі. Компанія проектувала та встановлювала обчислювальні кластери для Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Інституту теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова НАН України, Інституту фізики конденсованих систем НАН України та багатьох інших українських науково-дослідницьких інститутів, навчальних закладів, промислових підприємств та державних установ.

Одним із головних напрямів роботи команії Юстар є розробка та впровадження технологій резервування, надійного збереження та швидкого відновлення даних. У 2006 році Юстар розробила проект та ввела в експлуатацію інформаційну систему українського відділення Світового центру даних Міжнародної ради з науки.