Ямато (Наруто)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ямато (Тензо)
Tnt73mv2.jpg
Перша поява манґа: 245 глава
аніме: II частина 34 серія
Сейю Рікія Кояма
Інформація про персонажа
Вік 26
Стать чоловіча
Дата народження 10 серпня
Група крові A
Зріст 178 см
Вага 58.4 кг
Рід занять ніндзя
Звання анбу

Ямато (яп. ヤマト) — персонаж манґа- і аніме-серіалу «Naruto», створеного і намальованого манґака Масаші Кішімото, сенсей команди Ямато, яка складалася з нього, Наруто Узумакі, Сакури Харуно та Сая.

Ямато — персонаж, який з'являється аж у ІІ частині. Згодом він починає регулярно з'являтися у серіалі, активно діючи і стаючи командиром команди Конога 7, так само як і Какаші Хатаке.

Характер[ред. | ред. код]

Ямато — дуже спокійна і врівноважена людина. Він здатен залишатися спокійним і не показувати власних почуттів навіть у найкритичніших ситуаціях. Крижаний спокій Ямато і його стриманість часто допомагали команді, адже він здатен обдумати можливі дії і продумати майбутні ходи противника. Ямато, в той самий час, може залишатися спокійним і розслаблятися навіть не на роботі. Для нього це — нормальний стан, йому вдало вдається поєднати як роботу, так і відпочинок.

Ямато вдало вдається маніпулювати людьми, він використовує їхні потаємні страхи. Яма то часто використовує це в своїх цілях, однак найчастіше — на роботі, під час місій. Яммто вміє розпізнавати думки людей, вгадувати, про що людина насправді думає.

Ямато — несправжнє ім'я, дане йому як члену Кореня АНБУ Тсунаде на час управління командою Наруто Узумакі. Справжнє його ім'я — Тензо (яп. テンゾウ), хоча Ямато надає перевагу своєму кодовому псевдоніму.

Відносини між персонажами[ред. | ред. код]

До Наруто Узумакі Ямато ставиться із певним гумором, йому часто вдається переконати Наруто за допомогою страху і обдурення. Хоча загалом, до членів своєї команди Ямато ставиться позитивно і одразу ж прихиляється до молодих ніндзя душею.

Яма то повідомлений у секретне завдання Сая. Тому до хлопця він ставиться ще й як до справжнього товариша по АНБУ. Ямато надзвичайно поважає Какаші Гатаке

Перша частина[ред. | ред. код]

Корінь АНБУ[ред. | ред. код]

Хоча Ямато не з'являється у І частині, про його минуле описано у флешбеках ІІ частини. Незадовго після народження Ямато був викрадений Орочімару для того, щоб використовуватися ним у власних дослідах. Орочімару ввів ДНК Першого Гокаґе в тіло Ямато в надії, що зможе відновити техніку цього Гокаґе під назвою Мокутон. Коли Орочімару втік із Коноги, всі вважали, що його піддослідні загинули. Однак Ямато вдалося вижити.

Через деякий час Ямато став членом АНБУ. Він служив під керівництвом Какаші Гатаке Ямато вважався своєю людиною навіть для Гокаґе, його дуже цінував Третій Гокаґе і довіряв йому. Так само до Ямато ставиться наступниця Третього Гокаґе, Тсунаде. Згодом Ямато увійшов у окрему групу АНБУ — Корінь.

Друга частина[ред. | ред. код]

Нова команда[ред. | ред. код]

Сай і Ямато

Ямато був назначеним тимчасовим керівником Команди № 7. Цю посаду дала йому Цунаде через те, що Какаші Хатаке знаходився у лікарні, а також завдяки власним технікам. Однак навіть після видужання Какаші Ямато не покидає команду, а стає додатковим лідером. Тоді ж Цунаде дає Ямато його кодове ім'я.

Місія по поверненню Саске[ред. | ред. код]

Ямато починає діяти як другий лідер команди Конога 7, яка повертає Саске додому. Ямато допомагає молодим ніндзя, часто сам бере участь у боях. Коли Сакура атакує Саске, то Ямато зупиняє її, прийнявши удар на себе. Коли ж Наруто лежить непритомним, Яма то натякає Сакурі про її нові почуття до Узумакі.

Тепер Ямато разом з рештою членів команди наблизився до Саске і зустрів Тобі. Про майбутні ходи членів команди буде відомо у нових главах манґи.

Техніки[ред. | ред. код]

Оскільки в тілі Ямато знаходиться ДНК Першого Гокаґе, то Ямато здатен до використання подібних технік. Ямато може створювати і керувати деревиною в різноманітних техніках, таких як клонування і захоплення супротивника. Яма то може виконувати джутсу, основані на стихіях землі і води.

Ямато має неймовірну можливість — Мокутон. Завдяки цьому джутсу Яма то здатен частково контролювати Дев'ятихвостого Лиса всередині Наруто Узумакі. Так само, як і Гокаґе, Ямато володіє більшістю джутсу і здатен використовувати їх у випадку необхідності.

Література[ред. | ред. код]

  • Kazuhisa Fujie, Matthew Lane, Walt Wyman. The Naruto Saga: The Unofficial Guide. — DH Publishing Incorporated, 2006. — 191 с. — ISBN 9781932897166.
  • Kazuhisa Fujie,Ivan Rorick. Naruto Forever: The Unofficial Guide. — DH Publishing Incorporated, 2008. — 191 с. — ISBN 9781932897258.