Ґурґаонське метро

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ґурґаонське метро
Rapid MetroRail Gurgaon Limited
रैपिड मेट्रो रेल गुड़गांव
Інформація
Країна Індія
Місто Ґурґаон
Дата відкриття 14 листопада 2013 року
Довжина ліній 11,7 км
Кількість станцій 11
Кількість ліній 1
Пасажиропотік за добу 32 000 (2014)[1]
www.rapidmetrogurgaon.com
Ґурґаонське метро
Мікромакс Мулсарі Авеню
Індусінд Банк Сайбер Сіті
Водафон Бельведер Тауерс
Фаза 3
Фаза 2
Сікандерпур  +M

Ґурґаонське метро (англ. Rapid MetroRail Gurgaon Limited; гінді रैपिड मेट्रो रेल गुड़गांव, Raipiḍ Mēţrō Rēl Guḍ.agāṃv) — система лінії швидкого місткого транспорту у індійському місті Ґурґаон, штат Хар'яна. Відкрита 14 листопада 2013 року[2].

Тривагонні потяги Ґурґаонського метро живляться від третьої рейки. Метро розпочинає роботу о 06:05 і завершує о 00:20. Інтервал між поїздами — 4 хвилини.

Історія[ред.ред. код]

Система стала першою в Індії приватною системою метро[3] та другою системою із частковою участю приватного капіталу, після Хайдарабадського метро[4].

Контракт на будівництво, загальною вартістю 9 млрд. рупій (185 млн доларів США) був підписаний в червні 2009 року, будівництво планувалося завершити за 30 місяців[5].

Перший камень був закладений 11 липня 2009 року[6]. За попереднім планом, лінію мав будувати та керувати консорціум будівничої компанії DLF Universal, що володіє більшою частиною землі, яку обслуговуватиме лінія, і Infrastructure Leasing Financial Services (ILFS), головного акціонера[3].

Терміни відкриття лінії неодноразово переносилися. У 2013 році за сприянням компанії Cyber City будівництво значно прискорилося, що дозволило восени цього року відкрити рух на першій черзі метрополітену[7].

Незважаючи на статус приватного, Ґурґаонське метро інтегроване у систему Делійського метро і використовує спільну систему сплати за проїзд[2].

31 березня 2017 року відкрилася друга черга лінії з 5 станцій.

Станції[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]