100 кроків

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з 100 кроків (блог))
Перейти до навігації Перейти до пошуку
100 кроків
100krokiv blog.jpg
URL 100krokiv.info
Комерційний ні
Тип Блоґ
Реєстрація Небов'язкова, відкрита
Власник Андрій Ребрик
Автор Пласт - Національна Скаутська Організація України
Започатковано 9 лютого 2011 р.

100 кроків — історичний блоґ, в якому публікують архівні та сучасні матеріали з історії української скаутської організації Пласт. Блоґ є офіційним проектом в рамках святкування століття з дня заснування Пласту[1]. Блоґ «100 кроків» зайняв третє місце у конкурсі Best Ukrainian Blog Awards 2011 у номінації «Тематичні або професійні блоґи»[2]. Також «100 кроків» взяв участь у БлоґФесті 2011[3], який організовує компанія Microsoft.

Вміст блоґу[ред. | ред. код]

Блоґ «100 кроків» публікує архівні та сучасні матеріали з історії української скаутської організації Пласт. Багато матеріалів з історії Пласту вперше було опубліковано саме у блозі «100 кроків», зокрема про святкування 10-ліття організації[4]. Окремі публікації присвячені ювілейним відзнакам Пласту (символіці, яку виготовляють до ювілеїв організації)[5], матеріалам з пластових часописів «На сліді» та «Вогні» (пластові журнали, які видавались у 1930-х роках)[6], історії Пласту на Закарпатті[7].

Також публікуються матеріали з історії Карпатської України, матеріали про масові розстріли української інтелігенції в Сандармоху, про розстріли пластунів та інтелігенції під час окупації Галичини у 1939-1941 рр.

Співпраця[ред. | ред. код]

Історичний пластовий блоґ "100 кроків" тісно співпрацює з Музеєм-архівом пластового руху (м. Львів).

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]