31-й окремий ремонтно-відновлювальний полк (Україна)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
31-й окремий ремонтно-відновлювальний полк
На службі 31 серпня 2017 — дотепер
Країна  Україна
Вид Emblem of the Ukrainian Ground Forces.svg Сухопутні війська
У складі Оперативне командування «Південь» ОК «Південь»
Пункт базування Одеська область
м. Подільськ
Командування
Поточний
командувач
підполковник Соколовський Руслан Пилипович

31-й окремий ремонтно-відновлювальний полк(31 ОРВП, в/ч А1536) — військовий підрозділ, що входить до складу Збройних Сил України.

Історія[ред. | ред. код]

31-й окремий ремонтно-відновлювальний полк сформовано на базі 1451 ремонтної роти 145-го ремонтного полку з підпорядкованістю оперативному командуванню «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. Згідно зі спільною директивою Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 30 листопада 2016 року № Д-322/1/20/дск та наказом командувача військ оперативного командування «Південь» від 16.12.2016 № 45/дск 31 серпня вважається днем військової частини.

Згідно з розпорядженням командира в/ч А2393 від 29 серпня 2017 року військова частина брала участь у командно-штабних навчаннях, які проводились на території Херсонської області. Під час цих навчань особовий склад полку виконав поставлені завдання з обслуговування та ремонту автомобільної та бронетанкової техніки та ракетно-артилерійського озброєння. Реально перевірено стан та рівень підготовки частини, її спроможність до виконання поставлених задач. Також 31-й ремонтно-відновлювальний полк брав участь і набував бойовий досвід у зоні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Постійне місце дислокації в місті Подільськ на фондах колишнього 90-го об'єднаного навчального центру автомобільних військ.

Джерела[ред. | ред. код]