7th Sea (рольова гра)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

7th Sea настільна рольова гра, дія якої відбувається у світі, що містить риси пригодницьких романів Александра Дюма чи Рафаеля Сабатіні. Відповідно, гравці можуть обрати ролі мушкетерів чи піратів, взяти участь в морських боях або придворних інтригах.

Ігровий світ[ред. | ред. код]

Ігровий світ називається Тейя, він схожий на Європу 17 століття, кожна його держава має свій відповідник у нашій історії. Також, в цьому сетингу присутня магія. Нею володіють представники шляхетних родів. Кожна держава має свою магію.

Тейя складається з таких держав:

  • Монтень (Montaigne) — прообразом цієї країни є Франція часів Людовика XIV. Цій країні характерне різке соціальне розмежування, придворні інтриги та абсолютна влада Імператора. Магія монтенських дворян називається Порте. Її адепти в буквальному сенсі розривають простір, щоб переміститись в інше місце, передати предмет через величезну відстань, або сховати його десь за межами реальності.
  • Авалон (Avalon) — відповідник Англії, Шотландії та Ірландії, в якому існують чари. На цих островах легенди це частина реальності. Магія Авалону дозволяє набувати рис древніх героїв. Також, значну роль в житті Авалону відіграють таємничі істоти Ши, засновані на англійських легендах про фей.
  • Айзен (Eisen) — заснована на Німеччині після Тридцятилітньої війни, спустошена братовбивчою війною земля. Айзенці не мають магії, проте на їхній землі видобувається рідкісний напрочуд міцний метал драхенайзен. Ті, хто володіють його родовищами, є володарями Айзену.
  • Кастилія (Castille) — країна схожа на Іспанію, що страждає від вторгнення Монтені та свавілля Інквізиції. Їхня магія майже втрачена.
  • Водачче (Vodacce) — відповідник Італії, де плетіння смертельних інтриг є звичною справою. Місцевою магією володіють лише жінки, які вміють плести долю.
  • Усура (Ussura) - подібна до Росії часів Івана Грозного, холодна і сувора країна. Місцева магія дозволяє перетворюватись на тварин.
  • Вендель (Vendel) та Вестен (Vesten) — два колись єдині народи, що нині ворогують на світоглядному ґрунті. Вендель найбільш прогресивна країна, нагадує Нідерланди. Вестен — подібний до вікінгів народ, що зберігає свою прадавню культуру. Вендель магії не має, а вестенці зберегли магію рун Лайордом.

Примітки[ред. | ред. код]