ASB Classic 2007, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ASB Classic 2007, парний розряд
ASB Classic 2007
Переможець Словаччина Жанетта Гусарова
Аргентина Паола Суарес
Фіналіст Китайський Тайбей Сє Шувей
Індія Шіха Уберой
Рахунок фіналу 6-0, 6-2
Дисципліни
одиночний розряд парний розряд
← 2006 · ASB Classic · 2008 →
Докладніше: ASB Classic 2007

Олена Лиховцева і Віра Звонарьова були чинними чемпіонками, але цього разу жодна з них не взяла участі.

Жанетта Гусарова і Паола Суарес виграли титул, у фіналі перемігши пару Сє Шувей і Шіха Уберой з рахунком 6–0, 6–2.

Сіяні пари[ред. | ред. код]

  1. Словаччина Жанетта Гусарова / Аргентина Паола Суарес (чемпіонки)
  2. Аргентина Хісела Дулко / США Мейлен Ту (1-ше коло; знялися через розтягнення правого чотириглавого м'яза у Дулко)
  3. Греція Елені Даніліду / Німеччина Ясмін Вер (півфінал)
  4. Польща Марта Домаховська / Хорватія Єлена Костанич (1-ше коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Сітка[ред. | ред. код]

Перше коло   Чвертьфінали   Півфінали   Фінал
1  Словаччина Ж Гусарова
Аргентина П Суарес
6 6    
WC  Нова Зеландія М Еракович
Італія С Еррані
1 2       1  Словаччина Ж Гусарова
Аргентина П Суарес
6 6    
   Франція Е Луа
Угорщина А Савай
6 6        Франція Е Луа
Угорщина А Савай
2 1    
   КНР Ч Цзи
КНР Т Лі
4 4         1  Словаччина Ж Гусарова
Аргентина П Суарес
6 7    
3  Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
77 2 6       3  Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
4 5    
   Китайський Тайбей Цз Чжань
Чехія В Угліржова
65 6 3     3  Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
6 6  
   Чехія Е Бірнерова
США Дж Крейбас
5 3        Сербія Є Янкович
Словенія Тіна Кріжан
2 3    
   Сербія Є Янкович
Словенія Тіна Кріжан
7 6         1  Словаччина Ж Гусарова
Аргентина П Суарес
6 6  
   КНР Ш Сунь
КНР Т Сунь
7 6            Китайський Тайбей С Шувей
Індія Ш Уберой
0 2  
   Італія Р Опранді
Німеччина Ю Шруфф
5 0          КНР Ш Сунь
КНР Т Сунь
7 6    
   Нова Зеландія Л Бейкер
Австралія Н Кріз
3 6 6      Нова Зеландія Л Бейкер
Австралія Н Кріз
5 2    
4  Польща М Домаховська
Хорватія Є Костанич
6 2 3          КНР Ш Сунь
КНР Т Сунь
     
   США Л Гренвілл
США К Галліксон
6 6            Китайський Тайбей С Шувей
Індія Ш Уберой
w/o      
   Росія К Бичкова
Німеччина М Мюллер
2 3          США Л Гренвілл
США К Галліксон
5 2  
   Китайський Тайбей С Шувей
Індія Ш Уберой
1        Китайський Тайбей С Шувей
Індія Ш Уберой
7 6    
2  Аргентина Х Дулко
США М Ту
2 r    

Посилання[ред. | ред. код]