ActiveVirusShield

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
AOL Active Virus Shield
Activevirusshield.png
Розробник(и) Лабораторія Касперського
Стабільний випуск Збірка 6.0.2.621, 30 травня 2007
Операційна система Microsoft Windows
Тип Антивірусне програмне забезпечення
Ліцензія Безкоштовна
Сайт www.activevirusshield.com

AOL Active Virus Shield (скорочено AVS) — безкоштовне антивірусне програмне забезпечення від компанії AOL створений на базі Антівіруса Касперського 6. Наразі програма не підтримується, а сам проект закритий.

Програма включає:

  • Резидентний файловий монітор (сканер по доступу);
  • Компонент, що захищає електронну пошту, яка надіслана по протоколах POP3, IMAP4 та відправлена по протоколу SMTP;
  • Антивірусний сканер з можливістю сканування за розкладом та із завданням зумовлених об'єктами для сканування (критичні об'єкти, об'єкти автозапуску), а також можливістю створити свої власні завдання.

Створений на основі Антівіруса Касперського 6, він відрізняється від нього оформленням, наявністю лише англомовній версії та відсутністю деяких компонентів:

  • Проактивний захист;
  • Захист інтернет з'єднань.

Антивірус безкоштовний для завантаження для всіх користувачів (членство в AOL не потрібне). Для роботи необхідний ліцензійний номер, що висилається на адресу електронної пошти. Останні версії антивіруса підтримують 32- та 64-бітові версії MS Windows Vista. Починаючи з серпня 2007 року можливість отримувати активаційні ключі та завантажити дистрибутив з сайту AOL закрита. Замість AVS підписчикам AOL пропонується завантажити та встановити McAfee Virus Scan Plus.

Критика[ред.ред. код]

Антивірус часто критикували за достатньо обмежені можливості. Крім того ліцензійний ключ необхідно було поновлювати раз на рік. Деякі користувачі повідомляли про проблеми сумісності продукті зі McAfee Personal Firewall Plus, ZoneAlarm та продуктами компанії Logitech.