Aerocondor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Aerocondor
Aerocondor logo.svg
ІАТА
2B
ІКАО
ARD
Позивний
AEROCONDOR
Тип авіакомпанія
Дата заснування 1975
Хаби Cascais Municipal Aerodrome[d]
Сайт aerocondor.com
ATR 42 авіакомпанії Aerocondor

ATA Aerocondor Transportes Aéreos Lda, що діяла як Aerocondor, — колишня регіональна авіакомпанія Португалії зі штаб-квартирою у місті Кашкайш, що працювала на ринку регулярних пасажирських перевезень між континентальною частиною Португалії, Мадейрою, Францією і виконувала чартерні рейси в аеропорти Великої Британії та Іспанії.

Портом приписки авіакомпанії був Аеродром Кашкайш, її транзитними вузлами (хабами) — лісабонський Міжнародний аеропорт «Портела» і Міжнародний аеропорт Мадейри.

Історія[ред. | ред. код]

Авіакомпанія була заснована в 1975 році як дочірній підрозділ авіаційного холдингу Aerocondor Group, при цьому 85,15 % власності перевізника належало групі Aerocondor SGPS і 14,85 % — фінансовій компанії Gestair Group. У компанії працювало 90 штатних співробітників.

У травні 2008 року Aerocondor припинила операційну діяльність по причині важкого фінансового положення і накопичених боргів кредиторам.

Маршрутна мережа[ред. | ред. код]

У 2008 році авіакомпанія Aerocondor виконувала регулярні рейси в такі пункти призначення:

  • Кашкайш — Аеропорт Кашкайш
  • Віла-Реал — Аеропорт Віла-Реал,

а також сезонні міжнародні рейси в Ажен, Брагансу і чартерні рейси між Мадейрою і островами Порту-Санту.

Флот[ред. | ред. код]

З червня 2008 року у власності авіакомпанії Aerocondor немає жодного повітряного судна, колишній флот був реалізований іншим перевізникам для погашення боргів Aerocondor. Компанія планувала придбати або взяти в оренду літаки Boeing 757 і Boeing 767, проте в червні 2008 року була оголошена банкрутом.

У різний час компанія експлуатувала наступні типи суден:

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]