Age of Empires

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Age of Empires

Age of empires 1997.jpg

Розробник Ensemble Studios
Видавець США Microsoft Game Studios

Росія Новый Диск

Частина серії Age of Empires
Наступна гра серії Age of Empires II: The Age of Kings
Дата випуску США 15 жовтня 1997

Велика Британія 2 лютого 1998
Росія 2007 рік

Версія 1.0с
Жанр RTS
Віковий
рейтинг
ESRB: T — Teens (13+)
Носій CD
Платформа Microsoft Windows
Рушій гри Genie Engine
Режим гри Однокористувацька гра, Багатокористувацька гра

Age of EmpiresЕпоха імперій») — комп'ютерна гра 1997 року випуску, що дала початок однойменній серії стратегій в реальному часі.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Гравець управляє однією з дванадцяти цивілізацій, переходячи в різні «доби». Гра починається з кам'яної доби, потім можна перейти в добу землеробства, бронзову добу та залізну добу. Гравець управляє юнітами, які можуть атакувати, будувати будівлі та збирати ресурси.

У грі існують 4 типи ресурсів: золото, камінь, деревина та їжа. Дерево потрібно для споруди будівель, кораблів, ферм і для тренування лучників. Камінь використовується для будівництва веж і стін. Їжа потрібна для більшості юнітів і технологій. Золото потрібно для пізніших технологій і юнітів.

Мета гри зазвичай полягає в тому, щоб перемогти всіх супротивників. При грі з кількома гравцями діє дипломатія, відповідно, вони можуть бути союзниками, нейтральними або ворогами.

Багатокористувацький режим підтримує до 8 гравців.

Кампанії[ред.ред. код]

У грі присутні 4 кампанії: Схід Єгипту (Ascent of Egypt), Слава Греції (Glory of Greece), Голоси Вавилону (Voices of Babylon) та Імперія сходящого сонця Ямато (Yamato Empire of The Rising Sun). Перша кампанія про Єгипет є навчальною і містить 12 сценаріїв, більшість з яких дуже прості. Решта кампаній містять по 8 досить складних місій.

Цивілізації[ред.ред. код]

У Age of Empires доступно шістнадцять різних цивілізацій (включно із чотирма, що доступні в доповненні Rise of Rome), кожна зі своїм індивідуальним набором характеристик і технологій. Усі цивілізації діляться на п'ять чітких архітектурних стилів, які пояснюють їх ігрову зовнішність.

Єгипет Греція Вавилон Азія Середземномор'я

Технології[ред.ред. код]

  • Кам'яна доба (Stone Age). З цієї ери починається розвиток цивілізації. Не доступне жодне з досліджень.
  • Неоліт (Tool Age). З'являється можливість для перших досліджень і нові споруди. Для переходу в цю еру необхідні дві споруди кам'яної доби і 500 одиниць їжі.
  • Бронзова доба (Bronze Age). З'являються дослідження для розвитку армії та виробництва. Для переходу в цю еру необхідні дві споруди доби землеробства і 800 одиниць їжі.
  • Залізна доба (Iron Age). У цій ері можна досліджувати все, що доступно обраній цивілізації. Для переходу в цю еру необхідно мати хоча дві споруди бронзової доби, 1000 одиниць їжі і 800 одиниць золота.