Age of Empires (серія ігор)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Age of Empires (англ. Епоха імперій) — серія ігор, розроблена Ensemble Studios і видана Microsoft Studios.

Перший випуск в серії випущений в 1997 році. З того часу було розроблено сім випусків. Назви історичних стратегій в реальному часі і їх події обертаються навколо двох основних режимів гри: Одиночна гра і кампанія. Вони змагалися з іншою популярною серією стратегій Civilization (серія) в оточенні історичних подій. Епоха імперій зосереджена на подіях в Європі, Африці та Азії, що охоплює період від кам'яної доби до залізної, розширення гри досліджувало формування та розвиток Римської імперії. Продовження, Age of Empires II: The Age of Kings, була створена в середньовіччя, а його розширення зосереджено частково на іспанському завоюванні Мексики. У наступних трьох іграх Age Of Empires III досліджували ранній сучасний період, коли Європа провадила колонізацію Північної та Південної Америки і ряду країн Азії. Останній внесок, Age of Empires Online, використовує інший підхід, як безкоштовно-грати в онлайн гру, використовуючи Games For Windows Live.

Епоха Імперій серії мала комерційний успіх, було продано понад 20 мільйонів екземплярів[1]. Популярність і якість гри заробили Ensemble Studios сильну репутацію в стратегії в реальному часі гри. Група співпрацювала з Big Huge Games на Age of Empires III: The Asian Dynasties. Критики приписують частину успіху серії історичній темі та чесності гри Штучного інтелекту (AI).

Випуски[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Bruce Shelley (2008-08-22). Age Series Passes 20 Million Units Sold Mark. Ensemble Studios. Архів оригіналу за 2008-09-14. Процитовано 2008-09-10.