Age of Empires II: The Conquerors

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Age of Empires II: The Conquerors
Age of Empires The Conquerors.jpg
Розробник Ensemble Studios
Видавець Microsoft Game Studios
Частина серії Age of Empires
Дата випуску 2000
Версія 1.0c
Українська локалізація UaLT[1]
Жанр(и) RTS
Платформа ПК
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій компакт-диск
Керування Клавіатура, миша
Сайт ageofempires.com

Age of Empires II: The Conquerors (укр. Епоха Імперій 2: Завойовники) — доповнення до гри Age of Empires II: The Age of Kings. Стратегія в реальному часі, випущена компанією Ensemble Studios. Крім змін у геймплеї, в грі додані нові цивілізації: ацтеки, майя, гуни, корейці, іспанці, 4 нових кампанії, 11 нових юнітів, 4 нові технології, нові карти.

Нові цивілізації[ред.ред. код]

 • Ацтеки (англ. Aztecs). Унікальний юніт — воїн-ягуар (Jaguar Warrior). Унікальна технологія — війни Гарланда (Garland Wars). +33 % Золота від реліквій; починають з воїном-орлом (Eagle Warrior) замість кавалерії; селяни переносять на 5 од. більше; військові юніти створюються на 15 % швидше; ченці отримують по 5 од. життя за кожне відкриття в монастирі.
 • Майя (англ. Mayans). Унікальний юніт — особливий лучник (Plumed Archer). Унікальна технологія — Ельдорадо (El Dorado). Стіни коштують на 50 % менше; починають з +1 селянином, воїном-орлом (Eagle Warrior), −50 використання їжі; видобуті ресурси витрачаються на 20 % менше (тобто селянин рубає 8 дерева, а несе в ТЦ 10); лучники коштують на 10 % менше у феодальному столітті, на 20 % в столітті замків, на 30 % в столітті імперій.
 • Іспанці (англ. Spanish). Унікальний юніт — конкістадор (Conquistador), місіонер (Missionary). Унікальна технологія — перевага (Supremacy). +33 % Золота від торгівлі; будівельники працюють на 30 % швидше; поліпшення в кузні не коштують золота; гарматні галеони (Cannon Galleons) отримують плюси від балістики (Ballistics).
 • Корейці (англ. Koreans). Унікальний юніт — військовий обоз (War Wagon), корабель-черепаха (Turtle Ship). Унікальна технологія — шінкіхон (Shinkichon). Мангонели (Mangonels), онагри (Onagers), отримують +1 до дальності; камінь видобувається на 20 % швидше; вежі автоматично поліпшуються; дальність веж +1 в століття замків і +1 в століття імперій.
 • Гуни (англ. Hunn). Унікальний юніт — Таркана. Унікальна технологія — атеїзм. Стайні працюють на 20 % швидше; не потрібні будинку, але починають з −100 дерева; кінні лучники коштують на 25 % менше в столітті замків, на 30 % в столітті імперій; +30 % точності требушети (Trebuchet).

Нові кампанії[ред.ред. код]

Age of Empires II: The Conquerors містить 4 різних кампанії. Кожна кампанія, як і раніше, складається з 6 завдань із зростаючою складністю. В їх основі лежать події з життя історичних персонажів. На початку кампанії гравець отримує деяку кількість ресурсів і юнітів. У The Conquerors додані кампанії за Аттілу, Ель Сіда, Монтесуму, а також набір різних місій «Битви завойовників».

Кампанія за Аттілу :

 1. Біч божий
 2. Великий похід
 3. Стіни Константинополя
 4. Заручини варвара
 5. Каталаунські поля
 6. Падіння Риму

Кампанія за Ель Сіда :

 1. Брат проти брата
 2. Ворог мого ворога
 3. У вигнанні
 4. Чорна варта
 5. Король Валенсії
 6. Реконкіста

Кампанія за Монтесуму :

 1. Криваве царство
 2. Тотрійний альянс
 3. Кетцалькоатль
 4. Ніч скорботи
 5. Кипляче озеро
 6. Зламані списи

Набір місій Битви завойовників включає в себе 8 різних завдань, в яких відображені найбільш значущі моменти і події, що відбулися у світовій історії:

 1. Тур
 2. Північна сага
 3. Гастінгс
 4. Манцикерте
 5. Азенкурі
 6. Лепанто
 7. Кіото
 8. Нор'янг

Нові юніти[ред.ред. код]

 • Воїн-орел, Досвідчений Воїн-орел — швидкий піхотний підрозділ з гарним оглядом і бонусом до атаки проти ченців.
 • Воїн з алебардою, алебардщики, Алебардист — піхотинець, сильніший за пікінера, має бонус атаки проти кавалерії, особливо проти бойових слонів.
 • Гусар — кращий за Легку Кавалерію, швидший і сильніший. Швидкий підрозділ з гарним оглядом, захист від контролю і атак стрільців і веж, бонус до атаки проти ченців, неефективний проти піхоти, лицарів і верблюдів.
 • Підривник — саперний піхотний підрозділ, озброєне вибухівкою. Завдає величезної шкоди будівлям, неефективний проти інших підрозділів. Під час вибуху помирає.
 • Корабель- черепаха, посилений корабель-черепаха — унікальний підрозділ корейців. Повільний залізний бойовий корабель, призначений для знищення кораблів противника в ближньому бою.
 • Місіонер — унікальний підрозділ іспанців. Кінні монахи. Менша дальність огляду, ніж у звичайних ченців. Не може підбирати реліквії. Ефективний проти повільних підрозділів ближнього бою. Неефективний проти швидких підрозділів і стрільців.
 • Воїн-ягуар, досвідчений воїн-ягуар — унікальний підрозділ ацтеків. Бонус до атаки проти піхоти.
 • Лучник з плюмажем, досвідчений стрілець з плюмажем — унікальний підрозділ майя. Сильний швидкий лучник з хорошими обладунками, але більш слабкою атакою, ніж у інших лучників.
 • Бойовий візок, посилений бойовий візок — унікальний підрозділ корейців. Кінний стрілецький підрозділ з хорошою бронею.
 • Конкістадор, досвідчений конкістадор — унікальний підрозділ іспанців. Кінний канонір. Завдає величезної шкоди на близькій відстані; на великих відстанях точність стрільби знижується.
 • Таркан, досвідчений Таркан — унікальний підрозділ гунів. Кавалерія з бонусом до атаки проти будівель.

Нові технології[ред.ред. код]

 • У стайні з'явилася нова технологія: Родовід, кавалерія отримує 20 одиниць життя.
 • На ринку з'явилася технологія: Караван, торговельні вози рухаються в 2 рази швидше.
 • У казармі з'явилася технологія: Воїн з алебардою, поліпшення Пікінера, він більш потужний, і збільшений бонус атаки проти слонів.
 • У стайні з'явилася технологія: Гусар, поліпшення легкої кавалерії, бонус проти лучників і ченців.
 • В Америці немає кавалерії і вогнепальної зброї.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]