Algodoo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Algodoo
Типнавчальне програмне забезпечення
АвторЕміль Ернерфельдт
РозробникAlgoryx Simulation
Перший випуск31 серпня 2009[1]
Стабільний випуск2.1.0 (17 квітня 2013; 11 років тому (2013-04-17))
Версії2.1.0
ПлатформаWindows
Операційна системаWindows/MacOS/iPad
Мова програмуванняС++
Доступні мовибагатомовний
Українська мовані
Ліцензіябезкоштовна для приватного використання
Вебсайтwww.algodoo.com

Algodooкомп'ютерна програма для демонстрації законів фізики. Дозволяє створювати тверді тіла, воду, зубчаті колеса, пружини, мотузки та ланцюги, осі обертання, взаємодію між тілами (тяжіння/відштовхування), реактивний рух. Також в можливостях програми симулювати хід лазерних променів через поверхні з різними показниками заломлення та будувати двовимірні графіки залежностей різних фізичних величин для певного об'єкту.

Історія

[ред. | ред. код]

Спочатку гра йменувалась Phun і була розроблена шведським студентом Емілем Ернерфельдтом (Emil Ernerfeldt) в рамках його роботи на отримання титулу магістра наук при факультеті інформатики університету Умео. Являла собою графічний анімаційний редактор, заснований на технології XML, що дозволяв створювати об’єкти „на льоту“, які відразу починають підкорятися законам фізики. З 15 травня 2008 року права на розробку і розповсюдження гри належать фірмі Algoryx Simulation, заснованої співробітниками факультету.

19 серпня 2008 року Крейг Барретт, голова корпорації Intel, представив Phun на конференції Intel Developer Forum 2008 у Сан-Франциско.[2]

31 серпня 2009 року програму було випущенно під назвою Algodoo.[1]

Див. також

[ред. | ред. код]
  • Step — інтерактивний фізичний імітатор. ([1][недоступне посилання з червня 2019](укр.))

Про гру

[ред. | ред. код]

Увага в ігрі можна створювати не тільки механізми ай машини,будинки тощо іще її може грати дитина,і дорослі розробник цієї гри algoryx simulator

Посилання

[ред. | ред. код]
  1. а б Архів форуму Algodoo
  2. Відео-запис конференції на сайті Intel [Архівовано 17 лютого 2009 у Wayback Machine.] (див. 23 хвилини виступу Барретта) (англ.)