Ambilight

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ambilight-3.jpg
Ambilight-1.jpg
Ambilight-2.jpg

Ambilight — технологія фонового підсвічування для телевізорів, що була запатентована компанією Philips. Отримала кілька модифікацій.

Так, технології фонового двоканального (Ambilight 2), трьоканального (Ambilight Surround) і повного підсвічування (Ambilight Full Surround) створюють розсіяне світло, яке доповнює кольори і світлову інтенсивність зображення.

Ambilight Spectra — наступний крок у розвитку технології Ambilight, що дозволяє створювати «об'ємне» зображення. 126 світлодіодів формують світловий спектр, який візуально розширює зображення на периферії зору.

Ambisound[1] — технологія, що дозволяє забезпечувати об'ємне звучання при меншій кількості динаміків, яке досягається за рахунок поєднаного ефекту векторної обробки, точного позиціонування динаміків і психоакустичного феномену.

Moving Surround Sound — технологія, що підсилює враження від прослуховування аудіо або перегляду відео за допомогою додавання «візуального» параметра: верхні динаміки з металевими головками оснащені електроприводом. Поєднання рухомих динаміків створює ефект спрямованого до слухача звуку і розширює зону звучання.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. http://www.hometheater.philips.com/ru/ru/overview.html[недоступне посилання з червня 2019]

Посилання[ред. | ред. код]