Amerzone

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Amerzone
Amerzone cover.jpg
Розробник Microïds
Видавець Ubisoft
Геймдизайнер Бенуа Сокаль
Дата випуску США вересень, 1999
Жанр(и) Пригодницька відеогра
Віковий
рейтинг
ESRB: E (Everyone)
Платформа Windows, PlayStation, Mac OS
Рушій гри Phoenix VR
Режим гри Одиночна гра
Носій CD
Системні
вимоги
166 MHz Intel Pentium CPU, 32 MB RAM, Windows 95
Керування Клавіатура, Миша
Amerzone у Вікісховищі?

Amerzone (також відома як Amerzone: The Explorer's Legacy) — пригодницька відеогра, з видом від першої особи, створена компанією «Microïds» і випущена компанією «Ubisoft» у 1999 році. Дизайнером гри виступив Бенуа Сокаль.

Сюжет[ред.ред. код]

Глава 1 - в маяк

1932 року молодий дослідник Олександр Валембуа (Alexandre Valembois), бажаючи прославитися, відправився зі своїм близьким другом Антоніо Альваресом (Antonio Álvarez) дослідити таємничий острів Amerzone. Подружившись з місцевими аборигенами, він став свідком дивного ритуалу, в якому було задіяно гігантське яйце знаменитих білих птахів. Бажаючи довести всьому світу існування цих птахів, Олександр зрадив довіру тубільців і вкрав таємниче яйце. Після його повернення у Францію ніхто не повірив ні самому Олександру, ні його записам про Amerzone.

Минуло шістдесят років, світ змінився. Закінчилася Друга світова війна, а острів Amerzone досі залишається недослідженим і закритим для сторонніх своїм деспотичним лідером, Антоніо Альваресом. Олександр Валембуа давно постарів і самотньо доживає свій вік на покинутому маяку. Лише одне не дає йому спокою: бажання виправити здійснену ним колись помилку. І ось одного разу до старого приходить молодий журналіст, щоб послухати розповідь про його колишні пригоди…

Ігровий процес[ред.ред. код]

Ігровий процес

Amerzone — це пригодницька гра від першої особи, схожа на Myst, де гравець бере на себе роль журналіста, який намагається врятувати від вимирання рідкісний вид чарівних птахів. Для досягнення мети гравцеві належить переміщатися між мальовничими ігровими локаціями і шукати підказки, залишені Олександром Валембуа.

Оцінки та нагороди[ред.ред. код]

Гра отримала престижну премію «PixelINA Award» на фестивалі «Imagina'99».

Amerzone (ПК)
Світові
Видання Оцінка
Absolute Games 65%
IGN 5.5/10
Агрегатори
Агрегатор Оцінка
GameRankings 72.78%

Цікаві факти[ред.ред. код]

  • Насправді, назва «Амерзон» утворилося шляхом об'єднання двох слів: «Амазон» (французька назва річки Амазонки) і «амер», що означає — «гіркий».[1]
  • Гра була розроблена Бенуа Сокалем і Microïds, вони ж пізніше розробили гру Syberia і її продовження — Syberia II. Ці ігри містять відсилання на Amerzone і знаходяться в тому ж вигаданому Всесвіті.
  • Місця, концепції та деякі персонажі, використані в Amerzone, беруть свій початок з робіт Сокаля 80-х років — серії коміксів про Інспектора Canardo, особливо — з п'ятої розповіді серії, під назвою L'Amerzone.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]