Animagrad

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Animagrad
Тип бізнес і організація
Галузь 2D 3D анімація
Засновано 2012
Штаб-квартира Київ, Україна
Продукція
Співробітники 30
Холдингова компанія Film.ua
http://animagrad.com/

Animagrad — українська анімаційна студія, заснована в 2012 році. На сьогодні в студії працює більше 30 художників-аніматорів, які успішно реалізовують проєкти в 2D і 3D форматі. Завдання студії стоять набагато вище, ніж просто створення якісної анімації. Своїм завданням Animagrad бачить відродження анімації в Україні і повну реалізацію творчого потенціалу українських художників, використовуючи найновіші і ефективні технології.

Проєкти студії Animagrad є комерційно успішними і показують високі рейтинги як серед ТБ, так і інтернет аудиторії. Ставши за короткий час лідером в Україні, Animagrad ставить своїм завданням зайняти лідируючу позицію серед студій східної Європи.

Історія[ред. | ред. код]

Студія була заснована в Києві в 2012 році талановитими аніматорами зі всієї України. Першим успішним проєктом студії був короткометражний мультсеріал Ескімоска про дівчинку, яка живе в далекій Арктиці, а також її веселих друзів. Після його випуску на студію почали надходити замовлення від впливових фірм. Одним із таких стало створення політсатиричного мультсеріалу Казкова Русь що висміював би в сатиричному тоні тогочасну владу, з чим студія чудово впоралась. Також студія створила й сатиричний мультфільм про український футбол Наш футбол, мультпародію на ТВ-шоу під назвою Слава зі Славеком Славіним й брала участь у створенні мультфільму Пригоди Котигорошка та його друзів. Випустивши свій перший успішний проєкт студія почала стрімко розвиватися і на сьогоднішний момент налічує понад 30 співробітників.

Згідно з офіційними даними прес-служби Film.ua починаючи з 2016 року студія планує випускати по одному повнометражному мультфільму щороку.

В 2018 році вийшов перший повнометражний мультфільм студії «Викрадена принцеса».

Наразі в роботі знаходяться повнометражний мультфільм Мавка. Лісова пісня з орієнтовною датою виходу у 2022 році. Також без конкретної дати виходу знаходяться в роботі такі мультфільми і мультсеріали: Снігова республіка (історія про Снігову Республіка розташовану серед засніжених вершин Гімалаїв, в якій живуть волохаті Єті), Роксолана (мультфільм)(казкова передісторія зустрічі Роксолани і турецького султана), Робінзон (мультфільм) (сучасна інтерпретація історії про людину, яка зуміла вижити на безлюдному острові), Легенди трипілля (про наших далеких предків трипільців, і таємницю їх зникнення).

Також студія працюю над декількома мультсеріалами, зокрема Тікі (ця історія про пригоди маленької дівчинки, яка живе на фермі, та її веселих друзів), Елементарія (серіал, де кожен з чотирьох головних героїв втілює одну з природних стихій: вода, вогонь, земля і повітря), Мама поспішає додому (серіал про чарівні пригоди сучасної міської родини) і Клуб всезнайків (серіал для дітей дошкільного віку, створений для розвитку в дітях інтересу до науки і навколишнього світу).

Фільмографія[ред. | ред. код]

Повнометражні мультфільми[ред. | ред. код]

Рік виходу Назва мультфільму Режисер Автор(и) сценарію Художник-постановник Дата початку виробництва
2018 «Викрадена принцеса» Олег Маламуж Ярослав Войцешек Робот з 2013
2022 «Мавка. Лісова пісня» Олександра Рубан Ярослав Войцешек Кристиан Коскинин з 2015
не відомо «Роксолана» з 2016
не відомо «Снігова республіка» з 2015
не відомо «Робінзон» з 2016
не відомо «Легенди трипілля» з 2012

Мультсеріали[ред. | ред. код]

Роки Назва мультфільму Режисер серіалу Головні сценаристи Художники-постановники Сезонів Серій
2012-2016 «Ескімоска» (брали участь у створенні 2-4 сезонів) Олексій Шапарєв - - 4 104
2012-2016 «Казкова Русь» Володимир Зеленський Володимир Зеленський - 8 196
2012-2013 «Пригоди Котигорошка та його друзів» (брали участь у створенні) Ярослава Руденко-Шведова Ярослава Руденко-Шведова
Вадим Шинкарьов
С. Кецкало
Н. Северіна
1 4
2012-2015 «Наш Футбол» - - - - -
2012-2015 «Слава зі Славиком Славіним» - - - - -
2018 «Тікі» Костянтин Федоров Костянтин Федоров

Ярослав Войцешек

2018 «Елементарія»
2018 «Мама поспішає додому» Євген Альохін Ольга Черепанова

Вадим Шинкарьов

2018 «Клуб всезнайків» Євген Єрмак Антон Базелінський

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]