Atari Games

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Atari Games
Тип підрозділ Atari S.A.
Галузь Індустрія відеоігор
Спеціалізація відеоігри
Доля став підрозділом Atari S.A.
Попередник(и) Atari, Inc.
Засновано 1972
Закриття (ліквідація) лютий 2003
Штаб-квартира

Мілпітас, Flag of the United States.svg США

Flag of the United States.svg США
Продукція Atari 2600, Atari 5200
Власник(и) Warner Communications[d]
Холдингова компанія Atari logo Atari
Сайт atari.com
CMNS: Atari Games на Вікісховищі

Atari Games був американським виробником аркадних ігор. Спочатку він розробляв монетні аркади який був підрозділом Atari. і виділився в свою власну компанію в 1984 році.

Історія[ред.ред. код]

Коли підрозділ Atari, Warner Communications втратили $ 500 млн протягом перших трьох кварталів у 1983 року, його аркадна монета були єдиними, щоб було заробити гроші. У 1984 році Warner Communications продала підрозділ Atari споживачем Atari Inc. (який включав підрозділу відеоігор) до Джек Треміел (який назвав свою компанію Atari Corporation), але аркадні монети розподілили у (Atari Coin), перейменувавши його в " Atari Games ". Угода між Треміел і Warner Communications в тому, що Atari Games завжди повинна включати в себе "Ігри" після "Atari" на його логотип і що Atari Games не могли використовувати бренд Atari на всіх споживчих ринках (комп'ютерів і домашніх консолей). Atari Games зберегли більшість тих же співробітників і менеджерів, які працювали на старому Atari. Вона була здатна вести з багатьма зі своїх проектів від до переходу Atari, та сталося навпаки, заморозили проекти і обтічний співробітників і операцій. У 1985 році контрольний пакет акцій Atari Games була продана Namco (компанія з сильними зв'язками з минулих Atari Inc.), який незабаром втратив інтерес до операційної американської дочірньої компанії. У 1986 році група співробітників купив частку Namco.

Atari Games продовжували виробляти аркадні ігри та одиниці, починаючи з 1987 року, також продаються картриджі для Nintendo Entertainment System під торговою маркою Tengen, включаючи версію тетріса. Компанії обмінялися цілий ряд позовів в кінці 1980-х років у зв'язку зі спорів з приводу прав на Тетріс і Tengen в обхід блокування чипа від Nintendo, що не дозволило третім сторонам створювати несанкціоновані гри. (Юридичні бої Atari Games з Nintendo не слід плутати з інтересами колишньої материнської компанії Atari також обмінялися судові процеси з Nintendo в кінці 1980-х та початку 1990-х років.) Позов, нарешті, досягли угоди в 1994 році, з Atari Games що вона платить готівкою Nintendo на ушкодження і використання декількох патентних ліцензій.

Посилання[ред.ред. код]

Офіційний сайт