Atari Games

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Atari Games
Тип підрозділ Atari S.A.
Галузь Індустрія відеоігор
Спеціалізація відеоігри
Доля став підрозділом Atari S.A.
Попередник(и) Atari, Inc.
Засновано 1972
Закриття (ліквідація) лютий 2003
Штаб-квартира Flag of the United States.svg США
Продукція Atari 2600, Atari 5200
Власник(и) Warner Communications[d]
Холдингова компанія Atari logo Atari
Дочірні компанії Tengen[d]
Сайт atari.com

CMNS: Atari Games на Вікісховищі

Atari Games був американським виробником аркадних ігор. Спочатку він розробляв монетні аркади який був підрозділом Atari. і виділився в свою власну компанію в 1984 році.

Історія[ред. | ред. код]

Коли підрозділ Atari, Warner Communications втратили $ 500 млн протягом перших трьох кварталів у 1983 року, його аркадна монета були єдиними, щоб було заробити гроші. У 1984 році Warner Communications продала підрозділ Atari споживачем Atari Inc. (який включав підрозділу відеоігор) до Джек Треміел (який назвав свою компанію Atari Corporation), але аркадні монети розподілили у (Atari Coin), перейменувавши його в " Atari Games ". Угода між Треміел і Warner Communications в тому, що Atari Games завжди повинна включати в себе "Ігри" після "Atari" на його логотип і що Atari Games не могли використовувати бренд Atari на всіх споживчих ринках (комп'ютерів і домашніх консолей). Atari Games зберегли більшість тих же співробітників і менеджерів, які працювали на старому Atari. Вона була здатна вести з багатьма зі своїх проектів від до переходу Atari, та сталося навпаки, заморозили проекти і обтічний співробітників і операцій. У 1985 році контрольний пакет акцій Atari Games була продана Namco (компанія з сильними зв'язками з минулих Atari Inc.), який незабаром втратив інтерес до операційної американської дочірньої компанії. У 1986 році група співробітників купив частку Namco.

Atari Games продовжували виробляти аркадні ігри та одиниці, починаючи з 1987 року, також продаються картриджі для Nintendo Entertainment System під торговою маркою Tengen, включаючи версію тетріса. Компанії обмінялися цілий ряд позовів в кінці 1980-х років у зв'язку зі спорів з приводу прав на Тетріс і Tengen в обхід блокування чипа від Nintendo, що не дозволило третім сторонам створювати несанкціоновані гри. (Юридичні бої Atari Games з Nintendo не слід плутати з інтересами колишньої материнської компанії Atari також обмінялися судові процеси з Nintendo в кінці 1980-х та початку 1990-х років.) Позов, нарешті, досягли угоди в 1994 році, з Atari Games що вона платить готівкою Nintendo на ушкодження і використання декількох патентних ліцензій.

Посилання[ред. | ред. код]

Офіційний сайт