BLOB

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

BLOB (англ. Binary Large Object- Бінарний великий об’єкт) — бінарний набір даних, що розглядається як єдиний, неперервний об’єкт.

У СКБД BLOB - спеціальний тип даних, призначений, в першу чергу, для зберігання зображень, аудіо і відео, а також компільованого програмного коду. Підтримка базами даних великих двійкових об'єктів не є універсальною.

Типи даних BLOB і TEXT[ред.ред. код]

Тип даних BLOB може містити змінну кількість даних. Існують 4 модифікації цього типу - TINYBLOB, BLOB, MEDIUMBLOB і LONGBLOB, що відрізняються тільки максимальною довжиною збережених величин.

Тип даних TEXT також має 4 модифікації - TINYTEXT , TEXT , MEDIUMTEXT і LONGTEXT , відповідні згаданим чотирьох типам BLOB і мають ті ж максимальну довжину і вимоги до обсягу пам'яті. Єдина відмінність між типами BLOB і TEXT полягає в тому, що сортування і порівняння даних виконуються з урахуванням регістра для величин BLOB і без урахування регістру для величин TEXT. Іншими словами, текст - це незалежний від регістру BLOB.

У MyODBC величини типу BLOB визначаються як LONGVARBINARY і величини типу TEXT - як LONGVARCHAR .

Оскільки величини типів BLOB і TEXT можуть бути надмірно великими, при їх використанні доцільно передбачити деякі обмеження.

Див. також[ред.ред. код]