Basecamp (компанія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Basecamp
Тип Приватна компанія
Форма власності приватна компанія
Спеціалізація розробка програмного забезпечення
Засновано 1999
Засновник(и) Джейсон Фрід
Карлос Сегура
Ернест Кім
Штаб-квартира Чикаго, США
Ключові особи Джейсон Фрід
Давид Хансон
Продукція Hey[d]
Співробітники 36 (2013)
basecamp.com(англ.)

Basecamp, раніше відома як 37signals — американська приватна компанія, розробник прикладного програмного забезпечення, відома як творець фреймворку Ruby on Rails. Розташована у місті Чикаґо.

Заснована в 1999 році Джейсоном Фрідом (англ. Jason Fried), Карлосом Сегура (англ. Carlos Segura, в 2000 році покинув компанію) і Ернестом Кімом (англ. Ernest Kim, пішов з компанії в 2003) як компанія, що займається веб-дизайном на замовлення. Згодом компанія сконцентрувалася на розробці веб-додатків, поширюваних як послуга.

Серед інших розробок компанії 37signals відомі персональний органайзер Backpack, онлайновий текстовий редактор з можливістю спільної роботи Writeboard, сервіс для ведення списків справ (англ. to-do list) Ta-Da List і CRM-система Highrise.

Ruby on Rails[ред. | ред. код]

Докладніше: Ruby on Rails

Ruby on Rails — програмний каркас для створення веб-додатків на мові програмування Ruby — був побудований в процесі розробки системи управління проектами Basecamp співробітником 37signals Девідом Хансоном. Вперше Ruby on Rails був випущений як власницьке програмне забезпечення компанії в липні 2004 року, а з 2005 року каркас поширюється як вільне програмне забезпечення під ліцензією MIT.

Basecamp[ред. | ред. код]

Докладніше: Basecamp

Basecamp — онлайн-інструмент для управління проектами, спільної роботи і постановки завдань по проектах. У процесі розробки Basecamp був створений фреймворк для створення веб-додатків Ruby on Rails.

Backpack[ред. | ред. код]

Backpack — програмний додаток і онлайновий персональний інформаційний менеджер. Має дві основні функції: створені користувачем сторінки з текстом, зображеннями, файлами та іншими об'єктами, а також календар у форматі iCalendar. Основні функції користувацьких сторінок включають персональні плани (списки справ, англ. to-do lists), фотогалереї, замітки і файли-додатки, а також організацію доступу до сторінок. Основні функції календаря включають підтримку iCalendar, нагадування електронною поштою і через SMS, колірний код для календаря та організацію доступу до нього.

Посилання[ред. | ред. код]