Beyond Castle Wolfenstein

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Beyond Castle Wolfenstein»
Beyond Castle Wolfenstein Coverart.jpg
Розробник Muse Software
Видавець Muse Software
Частина серії Wolfenstein
Попередня гра серії Castle Wolfenstein
Наступна гра серії Wolfenstein 3D
Дата випуску 1984 (1985)
Жанр(и) Стелс-екшен
Вікові
рейтинги
Немає
Платформа DOS, Commodore 64, Amiga, Apple II, MS-DOS і Atari 8-bit family[d]
Режим гри однокористувацька гра
Керування Клавіатура
джойстик

«Beyond Castle Wolfenstein» (англ. «За межами замку Вольфенштейн») — продовження відеогри «Castle Wolfenstein» від фірми Muse Software. Гра «Beyond Castle Wolfenstein» вийшла в 1984 році (за іншими даними в 1985) і була розроблена для платформи Apple II, DOS та Commodore 64. Як і попередня частина, стелс-гра представлена у вигляді збоку. Графіка «За межами замку Вольфенштейн» майже нічим не відрізняється від попередньої серії, щоправда в цій версії краще промалювали німецьких солдатів та майже повністю переробили геймплей.

Сюжет гри[ред. | ред. код]

Заставка гри

Гра заснована на реальних подіях, які відбулися 20 липня 1944 року і увійшли в історію як операція «Валькірія».

Цього разу ви граєте за диверсанта, якому доручено важливу місію — проникнути в бункер фюрера та підкласти в його кабінет потужну бомбу, яку герой повинен знайти в замку.

Окрім традиційного пістолету з 10 патронами, який має герой на початку гри, ви можете знайти ніж, аби тихо знищувати охоронців з близької дистанції. Однак з гри було прибрано гранати. Замість ящиків з'явилися всілякі двері та шафи, в яких гравець може знайти багато потрібних речей (їжа, одяг, зброя).

Німецький солдат пропускає героя

Також гравцю не треба поспішати прибирати солдатів, адже в грі є так звана система пропусків. Вона полягає в тому, що гітлерівці запитують пропуск (у грі їх 5 видів). Якщо ви вгадуєте — солдат спокійно пропускає вас і говорить: «heil». Якщо ні — вам дається ще один шанс, після якого, в разі негативної відповіді, фашист намагається вас вбити. Також ви можете підкупити німця, в разі наявності грошей (марок).

Ще у грі може бути увімкнена тривога, під час якої всі німці нападають на героя.

Якщо гравець все правильно виконає, гра закінчиться зображенням вибуху бункера.

Посилання[ред. | ред. код]