Bizagi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Bizagi BPM Suite
Bizagi BPM Suite logo.png
Тип BPM-рішення
Розробник Bizagi Limited (Велика Британія, Колумбія)
Операційна система Багатоплатформний
Написано на Java і .NET Framework
Доступні мови англійська, іспанська, французька, німецька, португальська, російська, нідерландська, італійська, китайська, японська
Ліцензія Process Modeler: безкоштовно, BPM Suite: річна або безстрокова підписка
bizagi.com

CMNS: Bizagi BPM Suite на Вікісховищі

Bizagi — програмний пакет з двох взаємодоповнюючих продуктів: Process Modeler і BPM Suite.

Bizagi Process Modeler — безкоштовний застосунок, що використовується для опису діаграм і документування процесів на основі нотації BPMN[1].

Bizagi BPM Suite – це BPM- і Workflow- рішення, яке дозволяє організаціям автоматизувати процеси/потоки робіт. Пропонуються Xpress Edition (версія початкового рівня), [2] а також дві версії корпоративного рівня - Enterprise .NET і Enterprise JEE.

Розробник пакету: Bizagi Limited – приватна компанія, створена у 1989 році. Назва компанії є скороченням від «business agility».

Характеристики[ред.ред. код]

  • Bizagi Process Modeler

Bizagi BPMN Process Modeler – це безкоштовний застосунок для опису діаграм і документування процесів на основі стандартизованої нотації BPMN. Описи процесів можуть бути експортовані в Word, PDF, Visio, Web або SharePoint [3] для спільного використання та обговорення.

  • Bizagi BPM Suite

Пакет включає два інструмента: Bizagi Studio, який є модулем розробки, і Bizagi BPM Server - сервер для виконання і управління процесами.

У Bizagi Studio користувач визначає модель, пов'язану з бізнес-процесом (блок-схема, бізнес-правила, інтерфейс користувача тощо). Моделі зберігаються в базі даних і потім використовуються сервером Bizagi BPM Server при виконанні процесів. Bizagi BPM Server виконує веб-застосунок і підтримує для кінцевих користувачів робочий портал.

Пакет Bizagi BPM Suite має такі характеристики: графічне відстеження і моніторинг в реальному часі, попередження і сповіщення, аналіз продуктивності, звітність, аудит, маршрутизація та балансування навантаження. Він також може бути інтегрований з CRM і ERP системами.

Застосунки[ред.ред. код]

Bizagi може використовуватись для автоматизації складних процесів.[4] З сайту можна завантажити набір шаблонів виконуваних процесів. Серед таких шаблонів: управління службою технічної підтримки, управління процесом за методологією «Six Sigma», заявка на отримання кредиту, підписка страхового полісу, транзакційні процеси.[5]

Визнання та нагороди[ред.ред. код]

  • Позиціонується Gartner, Inc. як «Cool vendor» у звіті про BPMS [6]
  • Позиціонується в магічному квадранті BPMS, при оцінюванні топ-25 постачальників, що пропонують міжрегіональні, міжгалузеві BPMS.[7] [8]
  • «Gold award for Excellence» у галузі «BPM & Workflow» в Північній Америці, 2012. [9]
  • 2 золоті медалі за найкращий BPM проект в регіонах Близького Сходу, Африки і тихоокеанського регіону.[10]
  • 2 золоті медалі за найкращий BPM проект в Європі [11] [12]
  • «Gold award for Excellence» у галузі «BPM & Workflow» в Центральній Америці, 2012.[13]
  • Золота нагорода за найкращий BPM проект у Південній і Центральній Америці.[14]
  • Всі нагороди Bizagi

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]