Black Rock Shooter

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Black Rock Shooter (Стрілець з чорної скелі) — аніме-серіал(OVA) створений під керівництвом режисера Сінобу Йосіока (Фрактал, Меланхолія Харухі Судзумії [ТВ-2], Kannagi, Lucky Star). За основу сюжету взяли пісню Міку Хацуне — Black Rock Shooter. Вийшов серіал 25 липня 2010 року.

Сюжет[ред.ред. код]

Головна героїня — Мато Курої, переходить в старшу школу. Там вона знайомиться з Йомі Таканасі — темноволосою дівчинкою в окулярах. Вони пізніше стають подругами. Мато дізнається про подругу дитинства Йомі і допомагає їй стати такою як всі. Мато знаходить ще одну давню подругу — Юу, що ходить з нею в одну секцію. Раптом, Йомі зникає, і Мато відправляється на пошуки подруги. Знайти її і пояснити, що сталося, їй допомогла Юу і шкільний психолог. Виявляється, що існує паралельний світ, де знаходяться аватари людей — повністю протилежні їм, і змагаються між собою, тим самим допомагаючи вгамувати свої емоції і почуття. Для того щоб спасти Йомі, треба убити її аватар в тому світі...

Персонажі[ред.ред. код]

В реальності[ред.ред. код]

Мато Курої — головна героїня. Має темно-синє волосся зібране у два хвостики. Добра, співчутлива та енергійна. Має молодшого брата, з яким, як показано в аніме, в неї складні стосунки. Любить розповідь про «Райдужну пташечку», як і її подруга Йомі. Любить займатися спортом та не любить математику, тому часто просить списати у Йомі. З дитинства дружить з Юу. Сейю: Маая Сакамото.

Йомі Таканасі — дівчинка з темно-зеленуватим волоссям, яка носить окуляри. Тиха, скромна дівчинка. З приходу Мато в старшу школу, є її найкращою подругою. Раніше хотіла переїхати в Німеччину, але сталася неприємна ситуація, після якої в неї з'явилося почуття обов'язку перед Кагарі (подругою дитинства). Кагарі довго знущалась над Йомі, поки Мато не допомогла їй. Сейю: Міюкі Савасіро.