Black Rock Shooter

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Black Rock Shooter (Стрілець з чорної скелі) — аніме-серіал(OVA) створений під керівництвом режисера Сінобу Йосіока (Фрактал, Меланхолія Харухі Судзумії [ТВ-2], Kannagi, Lucky Star). За основу сюжету взяли пісню Міку Хацуне — Black Rock Shooter. Вийшов серіал 25 липня 2010 року.

Сюжет[ред.ред. код]

Головна героїня — Мато Курої, переходить у старшу школу. Там вона знайомиться з Йомі Таканасі — темноволосою дівчинкою в окулярах. Вони пізніше стають подругами. Мато дізнається про подругу дитинства Йомі і допомагає їй стати такою як усі. Мато знаходить ще одну давню подругу — Юу, що ходить з нею в одну секцію. Раптом, Йомі зникає, і Мато вирушає на пошуки подруги. Знайти її і пояснити, що сталося, їй допомогла Юу і шкільний психолог. Виявляється, що існує паралельний світ, де знаходяться аватари людей — повністю протилежні їм, і змагаються між собою, тим самим допомагаючи вгамувати свої емоції і почуття. Для того щоб врятувати Йомі, треба убити її аватар у тому світі...

Персонажі[ред.ред. код]

В реальності[ред.ред. код]

Мато Курої — головна героїня. Має темно-синє волосся, зібране у два хвостики. Добра, співчутлива та енергійна. Має молодшого брата, з яким, як показано в аніме, у неї складні стосунки. Любить розповідь про «Райдужну пташечку», як і її подруга Йомі. Любить займатися спортом та не любить математику, тому часто просить списати у Йомі. З дитинства дружить з Юу. Сейю: Маая Сакамото.

Йомі Таканасі — дівчинка з темно-зеленуватим волоссям, яка носить окуляри. Тиха, скромна дівчинка. Із приходом Мато до старшої школи, є її найкращою подругою. Раніше хотіла переїхати у Німеччину, але сталася неприємна ситуація, після якої в неї з'явилося почуття обов'язку перед Кагарі (подругою дитинства). Кагарі довго знущалась над Йомі, поки Мато не допомогла їй. Сейю: Міюкі Савасіро.