Blood Omen 2: Legacy of Kain

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Спадщина Каїна: Blood Omen 2
Розробник Crystal Dynamics
Видавець Eidos
Композитор Jim Hedges[d]
Частина серії Legacy of Kain[d]
Попередня гра серії Legacy of Kain: Soul Reaver 2
Наступна гра серії Legacy of Kain: Defiance
Дата випуску 21 березня 2002
Жанр(и) Екшн / Adventure
Платформа PC
Xbox
PlayStation 2
GameCube
Режим гри одиночна гра
Носій DVD

Legacy of Kain: Blood Omen 2 (укр. Спадщина Каїна: Криваве знамення 2) — гра 2002 року із серії ігор Legacy of Kain, пряме продовження Blood Omen: Legacy of Kain. Дія гри розгортається у вигаданому світі Носгота.

Сюжет[ред.ред. код]

Сюжет гри оповідає про події відбуваються через 400 років після Blood Omen: Legacy of Kain. Події «Blood Omen 2» розгортаються практично відразу після закінчення історії, розказаної в першому «Blood Omen». Каїн відмовляється жертвувати собою і Колони Нозгота руйнуються. Анітрохи не стурбований цією обставиною, Каїн, невідомим чином, повертає до життя першого вампіра людської раси - Ворадора і з його допомогою починає відновлення популяції раси вампірів, а потім і загарбницьку війну, щоб потішити свої непомірні амбіції. Армія вампірів зустрічає серйозний опір тільки у міста Меридіан, де відбувається битва між армією Ордена серафанцев і полчищами вампірів. Під час сутички з Владикою Ордена Каїн виявляє, що його вірний меч «Викрадач Душ» чомусь неефективний. Зрозуміло, що ні до чого хорошого таке відкриття не приводить, і Каїн виявляється убитий Владикою серафанцев, а армія вампірів винищена практично повністю. Але Каїна так просто не вб'єш - виходжених Кабальє вампірів, таким собі підпільним рухом «за права вампірів», він пробуджується після довгої лежання в комі і знову вирушає за вже йому звичної стежці помсти. Ну, і за своїм майном, звичайно.

Геймплей[ред.ред. код]

В порівнянні з минулою частиною гри зазнала деякі зміни система збережень, гравець може зберігатися дійшовши до спеціальних маркерів, якими є ритуальні символи накреслені кров'ю. Фактично зникли багато елементи RPG. Здібності з попередньої частини були замінені на Темні дари. Два даються гравцю на початку - Форма Туману і Гнів. У міру проходження, гравцеві відкриваються Стрибок (після перемоги над Фаустус), зачарування (після перемоги над Маркусом), Берсерк (після перемоги над Себастьяном), Телекінез (після зустрічі з провидицею) і испепеления (після бою з Магнусом). Лють, Берсерк і испепеления вимагають заповнення шкали злості.

Також є спеціальна шкала «Життєвої сили». Після кожної трапези Каїна, ця шкала поповнюється. Як тільки вона заповнюється, вона і шкала здоров'я збільшуються. Сильно змінилася бойова система, в яку додалося безліч кривавих прийомів.

Зброя[ред.ред. код]

  • Дубина, утикана цвяхами
  • Дворучний тесак
  • Секира
  • Мечі
  • Soul Reaver (гравець буде використовувати його на самому останньому рівні)

Шаблон:Legacy of Kain