Brink

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Brink
Розробник Splash Damage
Видавець Європейський Союз Bethesda Softworks
Дистриб'ютор Valve Corporation [1]
Дата випуску NA May 17, 2011 [2]
EU May 20, 2011
Жанр(и) шутер від першої особи з елементами РПГ
Платформа Xbox 360, PlayStation 3 і Microsoft Windows
Рушій гри Id Tech 4
Режим гри одиночна гра, багатокористувацька гра і кооперативна гра
Носій оптичний диск
Сайт brinkthegame.com

Brink - (буквально перекладається як: край чогось, берег, грань) - комп'ютерна гра в жанрі шутеру від першої особи з елементами RPG, яку розробляла Британська компанія Splash Damage, і була випущена компанією Bethesda Softworks для платформ Microsoft Windows, PS3 і Xbox 360. Гра вийшла 13 травня 2011 року 

«Brink» поєднує в собі одиночний, кооперативний і багатокористувацький режими - тобто персонаж розвивається в усіх режимах гри. Гравець сам обирає бойову роль, яку хоче взяти на себе у світі Brink, як битися, щоб зберегти себе і останній притулок для людства. Brink пропонує чудове поєднання динамічного бою, велику кількість налаштувань, а також інноваційну систему управління.

Сюжет[ред.ред. код]

Створене людиною плавуче місто, назване Ark (укр. Ковчег), що складається із сотень окремих плавучих островів, знаходиться на межі повномасштабної громадянської війни. Спочатку воно було побудоване як експериментальне незалежне і 100% «зелене» природне середовище. Після швидкого зростання рівня світового океану на Землі, Арк став притулком для всього людства. Близько 25 років соціальної нестабільності і жителі Арка досягли зламного моменту. Це завдяки вашим рішенням зміниться майбутнє Арка і людської раси.

Трейлер-тизер[ред.ред. код]

У випущеному трейлері - тизері, показується безтурботне місто під назвою Ковчег, який являє собою «їх бачення майбутнього», ставши втіленою вершиною досягнень науки і техніки. Планета, на якій розташований Ковчег, піддається нападу (звуки стрілянини в трейлері), і приходить час «останньої надії на порятунок». Наприкінці трейлера йдеться, що Ковчег є порятунком для декого, але не для всіх. Статичні зображення, що змінюються в трейлері дають зрозуміти, що місто знаходиться в гігантській вежі.

Розробка гри[ред.ред. код]

Гра створюється на рушії id Tech 4 з оновленим механізмом рендеринга і покращеною підтримкою багатоядерних процесорів.[3]

В кінці липня 2009 року технічний директор Splash Damage Арноут ван Міір (англ. Arnout van Meer) в інтерв'ю сайтові PC Games Hardware розповів про перспективи і можливості Direct3D 11 для створення ігор.[4]

Відгуки і критика[ред.ред. код]

Країна Ігор: «Але при цьому Brink все одно залишиться загадкою: це прекрасний шутер з дивовижною стилістикою, який чомусь нехтує очевидними вимогами жанру. Виправданням може послужити лише те, що це свого роду експеримент, який, тим не менш, далеко не кожен зможе назвати вдалим. »

PC Ігри:« За великим рахунком, рятує гру, крім унікального візуального стилю, лише традиційне літнє, а інших гідних мережевих шутерів в даний момент не спостерігається. »

Примітки[ред.ред. код]

  1. Splash Damage‚ Äôs Brink: This Is How It Is. Rock, Paper, Shotgun. 18 September 2009. 
  2. Bethesda Softworks details 2011 schedule. New Game Network. 2011-01-27. Архів оригіналу за 2012-04-01. Процитовано 2011-01-27. 
  3. . php? p = 191939 & postcount = 13 Post on Splashdamage forums by lead Programmer
  4. Jube (29 липня 2009). Brink Interview @ PC Games Hardware (англійською). Voodoo Extreme 3D. Архів оригіналу за 2012-04-01. Процитовано 2010-01-03. 

Посилання[ред.ред. код]

Офіційні посилання

<! - Цілком достатньо ->

Російські сайти про Brink