Campylobacterales

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Campylobacterales
Campylobacter jejuni
Біологічна класифікація
Домен: Бактерії (Bacteria)
Тип: Протеобактерії (Proteobacteria)
Клас: Епсілон-протеобактерії (Epsilon Proteobacteria)
Ряд: Campylobacterales
Родини/роди
Посилання
Commons-logo.svg Вікісховище: Campylobacterales
Wikispecies-logo.svg Віківиди: Campylobacterales
EOL logo.svg EOL: 3290
ITIS logo.svg ITIS: 956201
US-NLM-NCBI-Logo.svg NCBI: 213849

Campylobacterales ряд претеобактерії, запропанований в другомі виданні «Бергівського керівництва систематичної біології» (Bergey's Manual of Systamatic Biology), ця номенклатура набрала підримки коли в січні 2006 була опублікована у 107 списку затвердження (див. Посилання).

Як і значна більшість рядів «Бергівського керівництва», ряд Campylobacterales визначений засновіючись на послідовності рРНК 16S субодиниці рибосоми. Представники цього роду звичайно мають скривлену чи спіралевидну морфологію та дуже різноманітні за метаболізмом та екологічними нішами. Багато з них патогени людини та тварин (Наприклад, Campylobacter jejuni, що викликає капрілобактеріоз, та Helicobacter pylori, що викликає виразку та гастрит).

Ряд Campylobacterales належить до класу Епсілон-протеобактерій типу Протеобактерій. Цей ряд складається з трьох родин: Campylobacteraceae, Helicobacteraceae та Hydrogenimonadaceae.

Родина Hydrogenimonadaceae складається тільки з одного роду, (Hydogenimonas) та одного виду (Hydrogenimonas thermophila). Цей вид — короткі грам-негативні паличковидні бактерії, дуже рухомі завдяки одному полярному джгутику, анаероби або мікроаерофіли, термофіли, хеміолітрофи, що живуть глибоко у морський воді.

Посилання[ред.ред. код]