Chevrolet Cavalier

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Chevrolet Cavalier
2000-2002 Chevrolet Cavalier sedan.jpg Chevrolet Cavalier
Виробник Chevrolet
Батьківська компанія General Motors
Роки виробництва 19812005
Попередник(и) Chevrolet Monza
Наступник(и) Chevrolet Cobalt
Стиль кузова седан
купе
Подібні Dodge Neon
Ford Escort / Ford Focus
Honda Civic
Toyota Corolla

Chevrolet Cavalier — автомобіль середнього класу, що вироблявся з 1981 до 2005 рік колмпанією Chevrolet концерну «Дженерал Моторс». Побудований на платформі J. Chevrolet Cavalier користувався попитом в Сполучених Штатах протягом його виробництва, де реалізували понад 5,4 млн машин.

Перше покоління[ред.ред. код]

Chevrolet Cavalier 1

Cavalier вперше надійшов у продаж на початку 1981 року як модель 1982 року з переднім приводом. На вибір пропонувалися 2 чотирициліндрових нижньовальних двигуна і кузова: 2- і 4-дверний седан, хетчбек і універсал.

У 1983 році Cavalier оснастили вприскуванням палива, а в 1985 з'явився двигун V6, що незвично для компактного автомобіля. 1985 також приніс кілька дрібних змін у зовнішньому вигляді.

Cavalier був багато в чому ідентичний Pontiac Sunbird. До офіційного представлення марки Pontiac у Мексиці в 1992 році, на Cavalier, продаваний там, встановлювалися кузовні панелі від Sunbird, на відміну від Cavalier, вироблених в США. З 1993 року пропонувалися вже обидві марки, як і в США.

Друге покоління[ред.ред. код]

Chevrolet Cavalier 2

У 1988 році Cavalier був модернізований і отримав свіжий дизайн та модифіковані двигуни. 2-дверний седан і хетчбек були зняті з виробництва і були замінені на купе, в той час як випуск решти типів кузовів продовжився. Зовнішній вигляд та інтер'єр були оновлені в 1991 році.

Третє покоління[ред.ред. код]

Chevrolet Cavalier 3

У 1995 році Cavalier отримав новий аеродинамічний динамічний дизайн в стилі Chevrolet Camaro четвертого покоління. На вибір пропонувалися версії в кузові купе, седан і кабріолет. Універсал в цьому поколінні не проводився. Зовнішній вигляд оновлювався двічі: в 2000 і 2003 роках.

В Японії третє покоління продавалося під маркою Toyota Cavalier.

Китай[ред.ред. код]

Chevrolet Cavalier

З 2016 року на китайському ринку продається новий Chevrolet Cavalier в кузові седан, що представлений на автосалоні в Ченду і займає нішу нижчу ніж Chevrolet Cruze. Автомобіль оснастили бензиновим двигуном 1,5 л потужністю 109 к.с. Підвіска стійки McPherson спереду і напівзалежна балка ззаду.

Посилання[ред.ред. код]