Citrio

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Citrio
Типпрограмне забезпечення
РозробникCatalina Group Ltd.
Epom Ad Server
Перший випуск22 липня 2014
Стабільний випуск25 квітня 2017; 7 років тому (2017-04-25)
Операційна системаWindows XP і пізніше, Mac OS X 10.6 і пізніше, Android
Розмір56.3 МБ
Доступні мовиАнглійська
ЛіцензіяРекламне програмне забезпечення
Вебсайтcitrio.com

Citrio — це веббраузер із рекламним ПЗ, розроблений Catalina Group Ltd. і розповсюджений Epom Ad Server.[1] Citrio доступний для Windows і Mac OS X. Citrio має менеджер завантажень, який включає підтримку Bittorrent, завантажувач відео, медіаплеєр і перемикач проксі. Citrio базується на проєкті веббраузера Chromium з відкритим кодом, що робить його сумісним з усіма розширеннями, програмами та темами з Вебмагазину Chrome.

Відомо, що Citrio викликає попередження від антивірусного програмного забезпечення, оскільки воно завантажує розширення, що порушують конфіденційність, у фоновому режимі, а дані всіх користувачів відстежуються та збираються Epom з метою продажу реклами; це змусило деяких класифікувати Citrio як рекламне ПЗ.[2][3]

Особливості

[ред. | ред. код]

Citrio має вбудований менеджер завантажень, який дозволяє призупиняти та відновлювати завантаження, сортувати завантажені файли за датою, типом і статусом завантаження. Браузер має вбудований клієнт BitTorrent, який дозволяє завантажувати торент-файли та магнітні посилання без додаткового програмного забезпечення.[4] Відеозйомка Citrio дає змогу завантажувати файли з багатьох вебсайтів онлайн-відео. Завантажені торенти та відео відображаються разом з іншими завантаженнями у відповідному розділі браузера. Вбудований медіаплеєр може відтворювати відеофайли, поки триває їх завантаження. Citrio має вбудоване розширення для блокування реклами.[5]

Історія та розвиток

[ред. | ред. код]

Браузер Citrio розповсюджується Epom Ad Server[1] і розроблений Catalina Group. Citrio був спочатку випущений у 2013 році[6] з низкою основних функцій, таких як менеджер завантажень, менеджер торентів, завантажувач відео та перемикач проксі.

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. а б Partners. Citrio. Процитовано 25 грудня 2015. EPOM Ltd is the only official distributor of Citrio browser. EPOM Ltd holds exclusive distribution rights to Catalina Group Ltd and acts as an intermediary entity between Catalina Group Ltd and prospective users of Citrio browser.
  2. Long, Jacob. Beware of Citrio, an iffy Chrome-based browser. geeksided. Архів оригіналу за 25 грудня 2015. Процитовано 25 грудня 2015. While we can’t say so conclusively, it seems a lot like this browser was developed to collect and track its users’ information for the purpose of selling ads. The business about accessing Google Wallet pages is even more concerning.
  3. Softonic Editorial Team. Citrio. Softonic. Softonic. Процитовано 9 лютого 2018.
  4. Citrio: Fast Web Browser with an intelligent Download Manager. The Windows Club. 4 серпня 2014. Процитовано 1 жовтня 2014.
  5. Citrio Browser: Built-in Ad Blocking and improved Notifications. 19 жовтня 2015. Архів оригіналу за 21 October 2015. Процитовано 21 жовтня 2015.
  6. Meet Citrio: New Fast and Lightweight Browser. pr.com. Процитовано 23 жовтня 2015.