Civilization V: Brave New World

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Civilization V: Brave New World
Civilization V- Brave New World logo.gif
Розробник США Firaxis Games,
США Aspyr Media (Mac OS X, Linux)
Видавець 2K Games
Дистриб'ютор 1С-СофтКлаб
Геймдизайнер Ed Beach
Частина серії Sid Meier's Civilization V
Попередня гра серії Civilization V: Gods & King
Дата випуску США 09.07.2013
Канада 09.07.2013
Росія 12.07.2013
Newworldmap.svg 12.07.2013
Українська локалізація немає
Жанр(и) TBS
Платформа Microsoft Windows, macOS і Linux
Режим гри одиночна гра, багатокористувацька гра і multiplayer online game[d]
Носій цифрова дистрибуція
Системні
вимоги

Мінімальні вимоги

 • ОС: Windows XP/Vista/7
 • Процессор: Intel Core 2 Duo 1.8 ГГц/AMD Athlon X2 64 2.0 ГГц
 • Память: 2 Гб
 • Видео: 256 Мб (GeForce 7900/ATI HD 2600 XT)
 • HDD: 8 Гб
 • DirectX: 9.0
Рекомендовані вимоги
 • ОС: Windows Vista/7
 • Процессор: Quad Core 1.8 ГГц
 • Память: 4 Гб
 • Видео: 512 Мб (GeForce 9800/ATI 4800)
 • HDD: 8 Гб
 • DirectX: 11
Керування Клавіатура, комп'ютерна миша
Сайт Офіційний веб-сайт гри

Civilization V: Brave New World (повне найменування гри — Sid Meier's Civilization V: Brave New World, укр. Цивілізація Сіда Меєра V: Дивовижний новий світ) — комп'ютерна відеогра, другий офіційний аддон до гри Civilization V в жанрі глобальна покрокова стратегія, розроблений компанією Firaxis Games для Microsoft Windows і портований студією Aspyr Media на Mac OS X[1] та Linux. Вихід доповнення в Північній Америці відбувся 9 липня 2013, світовий реліз відбувся 12 липня 2013.

Нововведення[ред.ред. код]

У світі Civilization V: Brave New World є більше можливостей в галузі культури, його розвитку, міжнародних відносин, дипломатії та багато чого іншого, що з цим пов'язано. У грі є дев'ять нових цивілізацій з унікальними юнітами, будівлями та різними особливостями. Держави можуть будувати вісім зовсім нових Чудес Світу.

Додана нова культурна перемога — домогтися культурного впливу можна створюючи і розташовуючи у своїх містах твори мистецтва великих художників, письменників і музикантів. Археологи дозволять проводити розкопки на місцях стародавніх битв і руїнах міст, отримуючи безцінні культурні артефакти.

У Civilization V: Brave New World реалізований Світовий Конгрес, що дозволяє здійснювати вплив на дипломатію всього світу. За допомогою системи голосування можна приймати рішення, що впливають на всі держави. На додаток до цього додана можливість створення міжнародних торговельних шляхів, що дає ще більше можливостей управління економікою держави.

В Civilization V: Brave New World є два нових сценарії — War Between the States і Scramble for Africa.

Нові цивілізації[ред.ред. код]

В Brave New World додано дев'ять цивілізацій і лідерів: Казимир III — Польща, Ашшурбаніпал — Ассирія,[2] Педру II — Бразилія,[3] Шака — Королівство Зулу,[4] Марія I — Португалія, Ґаджа Мада — Імперія Меджепегіт (Індонезія), Ахмад аль-Мансур — Сааді (Марокко),[5] Енріко Дандоло — Венеція, і Покателло — Шошони (Індіанські племена). Додатково, Хайле Селассіє — Ефіопія, раніше випущена в першому доповненні, включена разом з дев'ятьма новими цивілізаціями для тих, хто не купив Gods & Kings.

Розробники заявили, що вони хотіли включити цивілізації з менш відомих частин світу, а саме Африку (Зулу, Марокко) і Південну Америку (Бразилія). Інші нові цивілізації були додані, щоб забезпечити гравцям більше «цікавого геймплею», багато з них продемонстрували особливості нової Brave New World; для прикладу, гравців за Португалію чи Венецію підбадьорило використання нової торгової системи.[6]

Дев'ятнадцять нових міст-держав були додані, щоб замінити старі міста-держави, які були злиті в їх аналог. Нові міста-держави включають Ригу, Ванкувер, і Київ.[7]

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]