Concorde Capital

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Concorde Capital
Тип ПАТ
Форма власності публічна компанія
Засновано 2004
Штаб-квартира Україна: Київ
Ключові особи Мазепа Ігор Олександрович
Сайт www.concorde.ua

Concorde Capital — українська інвестиційна компанія. Засновник – бізнесмен Ігор Мазепа. Здійснює діяльність на українському інвестиційному ринку з 2004 року. Надає всі види інвестиційних, брокерських послуг та послуг з реструктуризації боргів. Завдяки різним фінансовим інструментам Concorde Capital допоміг багатьом українським компаніям залучити більше ніж 3 млрд доларів для розвитку свого бізнесу в сферах автомобілебудування, металургії, нерухомості, а також нафтогазовому, хімічному, фармацевтичному і сільськогосподарському секторах.

Брокерська діяльність (Brokerage activity)[ред. | ред. код]

2005-2008 рр. - Concorde Capital входить в ТОП-5[1] гравців на ринку акцій на біржі ПФТС, яка на той час займає позиції лідера серед торговельних майданчиків українського фондового ринку.[2][3]

З 2009 р. Concorde Capital - один з найбільших операторів на Українській біржі, акціонером якої він є.

За результатами щорічного спеціалізованого дослідження фінансових ринків Thomson Reuters Extel Survey 2009 ІК Concorde Capital визнана кращим брокером на ринках Європи, що розвиваються, серед українських інвестиційних компаній.

У 2016 р. Concorde Capital зайняла перше місце в номінації Cbonds Awards CIS - 2016 «Найкращий sales-трейдер на ринку України» і повторила цей результат наступного, 2017 року.[4][5]

Інвестеційно-банківська діяльність (Investment-banking)[ред. | ред. код]

Починаючи з 2004 року, завдяки приватним розміщення (private placement) та IPO Concorde Capital залучає кошти для найбільших українських компаній, що здійснюють діяльність в різних секторах економіки.

Згідно з дослідженнями MergerMarket і DealWatch у 2007 та 2008 рр. Concorde Capital здійснив найбільшу кількість угод M&A на українському ринку серед інвестиційних банків, а в 2007 році лідирував за даним показником у фінансовому секторі СНД.

За роки своєї діяльності компанія допомогла українським підприємствам залучити понад 3 млрд доларів.

У 2017 році Concorde Capital зайняв перше місце в номінації Cbonds Awards CIS як «Кращий інвестиційний банк України 2017».[6]

Аналітика[ред. | ред. код]

Згідно з рейтингом Extel Survey (один з підрозділів Thomson Reuters), аналітичний підрозділ Concorde Capital визнано найкращим в Україні в 2007 і 2008 роках, компанія входить в ТОП-3 найсильніших аналітичних команд по Україні в 2009-2018 рр.[7].

У 2016 році ІК Concorde Capital посіла перше місце в рейтингу Extel Survey в номінації «Аналітика України» складеним за результатами опитування міжнародних хедж-фондів, балансів фондів і громадських організацій підприємств.[8] В індивідуальному рейтингу фахівців 1-3 місця посіли співробітники компанії.

У 2018 році Concorde Capital увійшов до трійки лідерів рейтингу The Thomson Reuters Extel Survey в номінації «Українська аналітика». Крім цього, в 2018 році Concorde Capital зайняв перше місце в номінації «Краща аналітика на ринку України» в щорічному рейтингу Cbonds Awards for the CIS region.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]