Crysis 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Crysis 2
Crysis 2 cover.png
Розробник Crytek, Німеччина Німеччина
Видавець Electronic Arts
Дистриб'ютор Electronic Arts
Геймдизайнер Cevat Yerli[d]
Композитор Ганс Ціммер
Частина серії Crysis
Попередня гра серії Crysis
Дата випуску 24 березня 2011 року
Версія 1.9.0.0
Жанр(и) Шутер від першої особи, Стелс, Тактичний шутер
Платформа Windows, PlayStation 3, Xbox 360
Рушій гри CryEngine 3
Режим гри Одиночна гра, Мультиплеєр (до 12 осіб)
Носій Blu-ray Disc, DVD-DL
Керування миша, клавіатура
Сайт mycrysis.com

«Crysis 2» — військово-фантастичний шутер від першої особи, який був розроблений компанією Crytek та виданий Electronic Arts 24 березня 2011 року. Події в грі відбуваються вже не в знайомих нам всім джунглях, а в одному з міст Америки — Нью-Йорку або «Велике яблуко» (Назва яку вживають здебільшого жителі міста). Але в Crysis 2, це вже не одне з найрозвиненіших міст Америки, а так би мовити — руїни.

Сюжет[ред.ред. код]

Чому руїни? Тому, що Цефи (Просто кажучи прибульці, яких нам доведеться на протязі гри вбивати пачками) зруйнували докорінно все місто. Але цього їм було замало, вони також заразили населення майже невиліковною хворобою, від якої люди перетворювалися в якусь суміш з крові та нутрощів. Єдине що може зупинити вірус та й прибульців — це Nanosuit 2.0 (Нанокостюм версії другої). Чому не Алькатрас? (Який до речі є головним героєм гри) тому, що одним з найголовніших мінусів Crysis 2 — є те, що весь сюжет побудований навколо нанокостюма. Алькатрас за всю гру вимовив тільки три слова.

На свавіллі долі[ред.ред. код]

Перша місія гри. Таку назву має перше завдання, в якому Алькатрас з розвідувальною групою «Омега-1» пливе в підводному човні (назва якого «Риба-Меч 3») на допомогу Нейтану Гулду. Але спокійно зійти з палуби човна не вийде — човен відразу ж почне розстрілювати повітряний корабель Цефів. Отримавши великі пошкодження субмарини, команда вирішує покинути човен. Як тільки Алькатрас із командою випливе на поверхню, то побачить, що Нью-Йорк вже дуже яскраво горить. Навіть над статуєю Свободи прибульці не впустили шанс покепкувати. Гравцю не дадуть спокійно зійти на землю. Майже всі померли від руйнівного вогню, навіть міг би загинути й Алькатрас. Але не судилося. На допомогу прийшов Пророк з важким станковим кулеметом в руках й з легкістю збив ворожу машину. Він помічає Алькатраса серед уламків, й кудись його тягне. На цьому закінчується перше завдання.

Гравець, відкривши очі бачить, що знаходиться в якійсь кімнаті майже без даху. Й розуміє, що на нього вдягнуто нанокостюм. З цього моменту, якраз й починається гра. Вставши на ноги й пройшовши кілька кроків, гравець бачить тіло мертвого Пророка, а біля нього пістолет. Це підштовхує на думку що він покінчив життя самогубством. Відповідь на це питання ми дізнаємося з відео-послання, яке перед самогубством записав Пророк на нанокостюм. Нам дається завдання — знайди Нейтана Гулда. Виконуючи майже половину всіх завдань у грі ми будемо добиратися до нього крізь купу ворогів.

Nanosuit 2.0[ред.ред. код]

Nanosuit 2.0 — це нова досконаліша версія нанокостюма. Він схожий на свого, так мовити, батька Nanosuit 1.0, але він досконаліший. Тепер в нас є чотири (Майже такі як в Crysis) модулі нанокостюма:

 1. Модуль Захисту — в цьому режимі ми отримаємо захист від ударів, пострілів та падінь. Він аналогічний Nanosuit 1.0, але його треба постійно включати, бо він витрачає енергію з часом не залежно від пошкоджень.
 2. Модуль Маскування — в цьому режимі ми стаємо майже не помітними для ворогів (В цьому режимі можливо вбивати непомітно ворогів).
 3. Модуль Сили — в цьому режимі були поєднані відомі нам з Crysis модулі швидкості та сили.
 4. Модуль Тактичний Візир — він діє як звичайний бінокль, але надає тактичну перевагу тому хто його використовує, тобто вказує де вороги, знаходження боєприпасів та вказує місця де можна обійти ворога.

Також є нова можливість модернізувати нанокостюм, тобто коли вбиваєш прибульців, з них випадають нанокаталізатори, з їхньої допомогою Вам дається змога покращити свій нанокостюм. Зібравши визначену кількість нанокаталізаторів Ви отримуєте змогу покращити один з чотирьох основних систем костюма: захист, силу, маскування й тактику.

В Crysis 2 залишилась можливість ставити модулі на свою зброю, але вже не можливо переставити з однієї зброї на іншу. (Тобто якщо ви знайшли лазерний приціл, на SCAR, то на GRENDEL Ви його поставити не зможете.) Транспорт з гри прибрали. Він є, але поїздити на ньому по вулицях Нью-Йорку Вам дадуть лише кілька раз. Також в грі присутня нова можливість — укриття (Ви майте змогу сховатися за стінку, машину чи якийсь інший предмет). Ця можливість дуже доречна тоді коли у вас зовсім не залишилося енергії в костюмі.

Спочатку гри нам доведеться битися проти C.E.L.L., трохи пізніше в бій вступають також Цефи. В грі Вам доведется битися, так би мовити, з кількома видами прибульців .Крикун — танк прибульців, щоб його вбити треба мати при собі як мінімум JAW (Базуку).

Мультиплеєр[ред.ред. код]

В мультиплеєрі є шість режимів гри для двох команд (C.E.L.L. і Морпіхів) на 12 бійців: Швидка сутичка — основний режим гри без команд (Кожен грає за себе).

 • Командний бій — основний режим гри в якому треба вбивати гравців з протилежної команди. Виграє та команда яка перша здійснить 75 вбивств.
 • Місце краху — добувайте енергію із розбитих модулів прибульців, при цьому не дозволяючи супротивникові робити те ж саме.
 • Штурм — гравці в нанокостюмах повинні передати данні з терміналів, котрі захищають звичайні бійці. В цьому режимі у гравця є тільки одне життя, відродження після закінчення бою. (На мою думку це найцікавіший рижим гри).
 • Захоплення ретрансляторів — захопити ретранслятор супротивника та принести його собі на базу. Виграє та команда, яка наприкінці бою захопила більше ретрансляторів. (Якщо бажаєте швидко здобути новий рівень, то цей режим саме для Вас).
 • Викрадання — Викрадайте інопланетні модулі з територій, що охороняються — вони поліпшать Ваш нанокостюм. Для перемоги Вам потрібно викрасти всі модулі.

В Crysis 2, є система прокачування, вона дуже схожа на прокачування з Call Of Duty Modern Warfare 2. Також є можливість вибрати собі зброю по смаку, прокачати її та бути нездоланним. Як й в одиночній грі, в мультиплеєрі є модулі нанокостюма які треба прокачати. З кожним рівнем дається змога вибрати те, що саме Ви бажаєте удосконалити. Також є: суперкостюм, корабель прибульців та інше. Це підтримка. Збираючи жетони з тіл вбитих Вами ворогів, Ви маєте змогу отримати доступ до підтримки. Для кожної карти передбачений свій набір.

Підтримка[ред.ред. код]

 • Протирадар — глушіння радарів всіх супротивників;
 • Удар з орбіти — потужна променева атака з бортів бойового супутника;
 • Пошкодження костюмів — встановлення пристрою який блокує нанокостюм;
 • Корабель прибульців — виклик корабля прибульців, що атакує позиції вашого ворога;
 • Суперкостюм — покрашення захисних функцій вашого нанокостюма.

Графіка[ред.ред. код]

В Crysis 2, Ви маєте змогу пограти в 3D, але для цього потрібен монітор який підтримує функцію 3D, відеокарту яка також підтримує 3D, 3D окуляри й directX 11. Без всього цього пограти в 3D Ви не зможете.

Системні вимоги[ред.ред. код]

Системні вимоги[1][2]:

Мінімальні Рекомендовані Максимальні
Операційна система Windows XP SP 3 Windows 7, Windows 7 SP 1 Windows 7, Windows 7 SP 1
Процесор Core 2 Duo 2.0 ГГц або Athlon 64 X2 3800+ 2.0 ГГц Core Quad Q9450 2.6 ГГц або Phenom II x4 920 2.8 ГГц Core i5 760 2.8 ГГц або Phenom II x4 955 3.2 ГГц
Оперативна пам'ять 2 ГБ RAM 3 ГБ RAM 4 ГБ RAM
Відеоадаптер GeForce 8800 GT або Radeon HD 3850 GeForce GTX 470 або Radeon HD 5870 GeForce GTX 570 (GeForce GTX 480)
або Radeon HD 6970
Вільне місце HDD 14 Гб 14 Гб 14 Гб
Звукова плата DirectX 9.0c DirectX 9.0c DirectX 11

Джерела[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

 1. http://gamegpu.ru/Action-/-FPS-/-TPS/Crysis-2-v-rezhime-DirectX-11-test-GPU.html Crysis 2 в режимі DirectX 11 тест GPU
 2. http://stopgame.ru/game/crysis_2 Системні вимоги Crysis 2