Cyanide and Happiness

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Типовий персонаж коміксів Cyanide and Happiness
Типовий персонаж коміксів Cyanide and Happiness

Cyanide and Happiness (укр. Ціанід та щастя) — веб-комікс Дейва Макельфатріка, Кріса Вілсона, Мета Мелвіна та Роба ДенБлейкера. Вперше з'явився на сайті Explosm.net 9 грудня 2004 року. Виходить щоденно з 26 лютого 2005. «Ціанід та щастя» часто характеризують як найцинічніший комікс в інтернеті. І хоча це далеко не єдиний веб-комікс, що експлатує провокаційний стиль, автори намагаються тримати марку.

Четверо авторів коміксу ніколи не зустрічалися у реальному житті, проте це не заважає їм називати себе командою Explosm.

У зв'язку зі своїм провокаційним стилем, реакція читачів на комікс різниться від бухливого захоплення до крайнього незадоволення. Так чи інакше, комікс дуже популярний і перекладається фанатами на різні мови світу, а також стає основою для численних наслідувань.

Автори також періодично випускають короткометражні (1-3 хвилини) мультфільми у аналогічному стилі[1].

Стиль коміксу можна охарактеризувати як цинічний, часто образливий. Найпоширенішими темами для жартів стають інвалідність, зґвалтування[2], рак[3], вбивство[4], самогубство[5], некрофілія[6], педофілія[7][8], сексуальні збочення, венеричні захворювання, самокаліцтво, нігілізм і насильство.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

  1. Архіви коміксу
  2. Переклади українською