DK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Данило Геюга Володимирович Кашин (нар. 6 листопада 1996 року, Казань, Татарстан, Росія) - російський відеоблогер, реп-виконавець. На своєму YouTube-каналі публікує відеоролики

Файл:DK1.jpg
300x300пкс

розважального формату, музичні пародії і авторські відеокліпи.

Данило Кашин народився 6 листопада 1996 року в Казані. Про батьків Данилишин майже немає інформації.Відомо лише те, що батько помер,а з матір'ю в хлопця складні відносини.

9 травня 2017 року Москві відбувся перший сольний концерт Данила.

18 червня 2017 року відбулася презентація відеокліпу «Дисс на Атеву» на YouTube-каналі Лиззка, спродюсований Данилом. Цей кліп приніс блогерші колосальний успіх.

У вересні 2018 року виступав на сценах фестивалю блогерів «Відфест» в Санкт-Петербурзі і Москві.

У вересні 2018 року відбувся реп-баттл Слави КПСС(Гнойного) і Кашина.

Скарга на Павла Дурова

18 березня 2017 року Кашин заявив,що один із засновників і колишній генеральний директор соціальної мережі ВКонтакте, нині CEO месенджера Telegram - Павло Дуров, розбив його телефон. За словами блогера, Кашин і його друзі зустріли Дурова в торговому центрі Санкт-Петербурга «Галерея» і попросили зробити з ним спільне фото. Павло, в свою чергу, за словами Данила, не заперечував, проте пізніше вихопив його телефон і викинув смартфон з четвертого поверху торгового центру і тут же пішов. Після події Кашин записав емоційний відеоролик, який за пару днів набрав понад півмільйона переглядів і підняв величезний суспільний резонанс. Після деякого часу відео перестало бути доступним на YouTube.

Сам Дуров не став публічно коментувати ситуацію, лише виклав кілька Instagram-історій з інших країн, які, мабуть, були його алібі.Через якийсь час, журналіст «Известий» Володимир Зиков звернувся до Павла Дурова з проханням прокоментувати ситуацію. Дуров ж відповів, що найбільш органічним буде це зробити через особистий канал на YouTube.Пізніше він поділився посиланням на свій канал на своїй сторінці ВКонтакте, де на той час був один відеоролик під назвою «Narcos: coma mierda» (рос. Нарко: з'їж лайна). У коментарях користувачі припустили, що таким чином Дуров залишив послання всім, хто вірить в історію з розбитим їм смартфоном.

Даня Кашин в дитинстві

Кашин Данило Володимирович, відомий російський відеоблогер, який знімається під авторським псевдонімом D.K. INC, з'явився на світ 6 листопада 1996 року. З дитячих років хлопчик мріяв про кар'єру відомого музиканта. Маючи вдома комп'ютер, хлопчик скачав спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого намагався писати музику в стилі Electro House Music. Освоївши досконало програму, Кашин починає захоплюватися хіп-хопом. У вільний від навчання час, майбутній відеоблогер збирався з друзями, спільно з якими влаштовував імпровізовану концертну площадку, де молоді люди зачитували свої тексти, не звертаючи уваги на глядачів і перехожих. Про батьків Данила практично нічого не відомо. Згідно поширюваним чуткам в соціальних мережах, батько Кашина помер, коли той ще вчився в школі, а з матір'ю відеоблогер практично не спілкується через напружені стосунки.

Даня Кашин і його реп кліпи і влоги

У 2016 році відеоблогер багато працює над музичними кліпами. Зокрема, він записує ролик на пісню «НА КОЛЕСАХ», спільно з Русланом CMH і DANILA PETROVICH. У серпні того ж року, шанувальники творчості Дані високо оцінили черговий відеотвір, на трек «Доширак». Одночасно з музичною творчістю, юнак починає знімати влоги, ділячись з підписниками тим,як він живе,і чим дихає. На початку 2017 року відбулася прем'єра чергового відеокліпу, під назвою «Меми». У зйомках брали участь хлопці з Crazy Mega Hell.

Копіювання матеріалу без зазначення посилання на джерело заборонено, посилання на матеріал: https://ktotakoj.ru/danya-kashin-dk/

Посилання

https://www.youtube.com/channel/UCnn2hUgdq3uLKKNEuOLTFsw

https://www.youtube.com/channel/UC5I3prKmg3PvwYIM4MBlf4w

https://ktotakoj.ru/danya-kashin-dk/