Дейлі курант

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Daily Courant.png

Daily Courant — була першою регулярною щоденною газетою, що публікувалася в Англії з початку 18 століття. Вона була вперше опублікована 11 березня 1702 Елізабет Маллет, що мала офіс на другому поверсі над пабом «Уайт Харт на Фліт-стріт» у Лондоні[1]. Газета виходила до 1735 року, коли її було об'єднано з Daily Gazetteer.

Опис[ред.ред. код]

Газета складалася з однієї сторінки з двома стовпцями тексту. Маллет рекламувала, що вона мала намір публікувати тільки іноземні новини і не хотіла б додавати будь-які коментарі з власного життя, якщо інші люди мають «достатньо знань, щоб розповісти про себе»[2].

Зміна власника[ред.ред. код]

Маллет незабаром продав газету Самуїлу Баклі, який переніс її до району Маленька Британія, відомого як «знак Дельфіна». Баклі пізніше став друкувати газету The Spectator[3].

Сумніви[ред.ред. код]

Незважаючи на претензії з боку деяких англійських істориків щодо того, що Daily Courant була першою серед коли-небудь опублікованих газет, німецька газета Relation aller Fürnemmen und gedenckwürdigen Historien, що друкувалася від 1605 року Йоганом Карлом у Страсбурзі, найчастіше визнається першою газетою.

Інші газети, старші за Daily Courant, були першими газетами сучасної Німеччини, Avisa, опублікована 1609 року у Wolfenbüttel або голландській Courante uyt Italien, Duytslandt, &c. 1618.

The Norwich Post, вважається, також була опублікована раніше, — 1701 року[4].

Примітки[ред.ред. код]