Diablo II: Lord of Destruction

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Diablo II: Lord of Destruction
Lord of Destruction front.jpg
Розробник Blizzard North
Видавець

Blizzard Entertainment

Sierra Entertainment
Жанр(и) Action/RPG, Hack and slash
Платформа Microsoft Windows, Mac OS, Mac OS X
Ліцензія пропрієтарна ліцензія[d]
Дата випуску

США 27 червня 2001

Європейський Союз 29 червня 2001
Режим гри багатокористувацька гра і однокористувацька гра
Вік. обмеження

ESRB: Mature
PEGI: 16+

ELSPA: 15+
Творці
Композитор(и) Matt Uelmend
Технічні деталі
Носій CD-ROM
Diablo
Офіційний сайт

Diablo II: Lord of Destruction — доповнення до відеогри Diablo II, розроблене компанією Blizzard North і випущене компанією Blizzard Entertainment для Windows і Mac OS в червні 2001 році.

Сюжет Lord of Destruction продовжує події оригінальної гри. Баал, заволодівши Каменем душ, збирається помститися за братів і завоювати світ, діставшись до гори, на якій міститься Камінь світу. Проте група героїв стає свідками руйнувань та береться завадити планам Баала.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Доповнення додало два класи персонажів — Друїда і Ассасина. Герої змогли носити одночасно по дві зброї, які можна змінити в бою. Найманці отримали набирання досвіду та зростання за рівнями, власний інвентар, як і в головних героїв. Найманцеві можна видати екіпіровку та швидко лікувати власними зіллями. Загиблого найманця можливо воскресити без втрати його інвентаря за окрему плату у «торговця найманцями» в будь-якому місті.

Роздільна здатність гри збільшилася до 800x600. На рівнях додалися інтерактивні елементи, такі як катапульти, фортифікації, і облогові вежі.

Набір екіпіровки й інших предметів значно розширився, включаючи ті, які може використовувати лише конкретний клас персонажа. Ще одне нововведення — чарми (англ. charms) і руни. Чарми — це спеціальні обереги, які зберігаються в інвентарі і за властивостями аналогічні до кілець або амулетів. Руни — це камені, які можна вставляти в предмети для поліпшення їх властивостей. З рун складаються «рунічні слова», що дають предмету якості, яких не дають ці руни поокремо. До Хорадричного куба було додано кілька нових рецептів, які використовують інгредієнти, доступні і в оригінальній Diablo II (але працюють лише в доповненні)[1].

Сюжет[ред. | ред. код]

Ще будучи ув'язненим в тілі Тал Раші, великого мага Хорадрима, Баал отримав його знання про Камінь світу, який розділяє Рай і Пекло. Отримавши Камінь душ в фіналі Diablo II, Баал вирушив в землі варварів, де цей камінь схований на горі Арреат. Дорогою до гори сили Баала беруть в облогу місто Харрогат (англ. Harrogath). Всі його старійшини, крім Нілатака, жертвують собою, щоб блокувати підступи демонів. Баал рухається далі в напрямку до вершини Арреата. Тим часом в місто прибувають герої, котрі беруться переслідувати Баала.

На вершині гори Арреат шлях перепиняють варвари Корлік, Мадавк і Талік, які були обрані нефелімами охороняти гору. Пропустити вони можуть тільки тих, хто володіє Реліквією Древніх. З'ясовується, що її мав Баал, який виміняв цю реліквію у Нілатака в обмін на безпеку Харрогату.

Героям доводиться битися з охоронцями, після чого вони ступають в сховище Каменя світу (англ. Worldstone). Баал збирається використати Камінь, та герої встигають його подолати. З'являється Тіраель і забезпечує героям безпечне повернення назад в Харрогат. Проте Камінь вже зіпсований, тому Тіраель руйнує його.

Подальші події показані в грі Diablo III та розгортаються через 20 років після руйнування Каменя світу.

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]