DigitalOcean

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
DigitalOcean
Тип веб-сайт
Форма власності фірма
Засновано серпень 2011[1]
Штаб-квартира Нью-Йорк
Сайт digitalocean.com

DigitalOcean у Вікісховищі?

DigitalOcean, Inc. — американський провайдер хмарних інфраструктур, з головним офісом в Нью-Йорку і з центрами обробки даних по всьому світу.

На вибір клієнта надаються дата-центри в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Амстердамі, Франкфурті, Лондоні, Торонто, Сінгапурі і Бангалорі, таким чином охоплюючи всі найбільші вузли обміну міжнародного трафіку. Компанія надає хмарні послуги для розробників, дає можливість розгортати і масштабувати додатки одночасно на декількох комп'ютерах.

Станом на лютий 2017 DigitalOcean була другою найбільшою хостинг-компанією за кількістю загальнодоступних серверів із заявленим аптаймом на рівні 99.99%.

Історія[ред. | ред. код]

У 2003 році Бен і Мойсей Урецські, що заснували ServerStack вирішили створити новий продукт, який поєднував би в собі веб-хостинг і віртуальний сервер. Проаналізувавши ринок хмарних хостингів вони визначили, що більшість компаній спрямовані на великих клієнтів, залишаючи ринок незалежних розробників без уваги.

У 2012 році Урецські зустрілися з співзасновником Мітч Вейнер в зв'язку з його оголошення в крейглисті. До середини 2012 року команда засновників компанії складалася з Бена і Мойсея Урецськіх, Мітча Вейнера, Джеффа Карра і Алека Гартмана. Після того як DigitalOcean був прийнятий в програму стартап-акселератора TechStars в Боулдері, штат Колорадо, засновники переїхали в Боулдер для роботи над своїм продуктом.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]