Divinity: Original Sin II

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Divinity: Original Sin II
Обкладинка відеогри Divinity Original Sin II.jpg
Обкладинка відеогри
Розробник Бельгія Larian Studios
Видавець Larian Studios
Дистриб'ютор Steam і Good Old Games[1]
Жанр(и) рольова відеогра
Платформа Microsoft Windows
Дата випуску Світ 14 вересня 2017
Режим гри одно
багатокористувацька
Творці
Продюсер Октаф Фієременс
Керівник(и) Свен Вінке
Сценарист(и) Ян Ван Досселар
Композитор(и) Борислав Славов[ru]
Технічні деталі
Носій цифрова дистрибуція і цифрове завантаження[d]
Офіційний сайт

Divinity: Original Sin II — покрокова рольова відеогра розроблена і видана компанією Larian Studios 14 вересня 2017 року. Проект було здійснено за кошти отримані з пожертвувань на Kickstarter. Початковий реліз, з поступовим розширенням для PlayStation 4 та Xbox One, призначався для ПК[2]. Випуск PlayStation 4 та Xbox One версій відеогри заплановано на 31 серпня 2018 року[3].

Сюжет[ред. | ред. код]

Згідно сюжету персонаж наділений специфічною силою котра не досяжна для звичайних смертних. Через свої особливості подібних осіб надсилають до ув'язнення на далекому острові. В електронному браслеті[en], який перериває зв'язок з Джерелом протагоніст має вижити, позбутися від «кайданків», і втекти з острова. Надалі він дізнається що разом зі супутниками є «обраними» та пов'язує свою долю з покровительством єдного зі Семи божеств Рівеллону. Нюанс у тому що Семеро, котрих заточено Порожнечою, надалі передають контроль над силами Джерела лиш одному, і відповідно у кожного свій опікун котрий радить позбуватися своїх супутників-конкурентів, зокрема надає поради кого варто знищити у першу чергу.

Як надалі з'ясовується, «боги» є лиш залишками колишньої раси безсмертних яких цікавить виключно вчасне збирання енергії Джерела «обраними», і протагоніст з супутниками, фізично усунувши «божествених», займаються власними справами та лінією розвитку. Для геймплею характерні мінімум обмежень — існує можливість знищувати зброєю двері без пошуку ключів, вбивста квестових персонажів або взагалі вирізати все місто. Дозволено все, що не заборонено.

Персонажі[ред. | ред. код]

Перед початком гравець може створити власного персонажа або вибрати одного з шести специфічних «героїв». У стандарті до кастомізації доступні п'ять рас: люди, ельфи, гноми, нежить, та тиранозавроподібні ящури. Окрім звичайного добору присутні особи наділені власною історією, що надає доступ до додаткової квестової гілки та оригінальних діалогів.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Good Old Games — 2008.
  2. Li, 13 (15 вересня 2017). Divinity: Original Sin 2 поступила в продажу. overclockers.ua (ru). Процитовано 6 листопада 2017. 
  3. McDonell, Jess (2018-06-11). E3 2018: Divinity: Original Sin 2 PS4 And Xbox One Release Date Revealed. GameSpot (en-US). Процитовано 2018-08-15. 

Посилання[ред. | ред. код]